Gemeentebestuur em Gemeenteinstelüngen te Haarlem.949 H. Oudman, Inspecteur le klasse. P. van Tongeren, C. Koker, Inspecteur le klasse. J. J. Sauer, G. A. Drayer A. F. Suurendonk, le klerk. B. G. J. Vink,- C. J. J. v. d. Boor, C. J. van der Broek, Commandant, Oude Groenmarkt 2. H. Daudeij, 2e Commandant, Zijlweg 109. G. J. P. Verschoor, Inspecteur 2e klasse. L. J. H. Schadee, J. D. Duyts, Tj. Swart, J. A. J. Keesom, KLERKEN. J. v. d. Meer, 2e klerk. Mej. Jac. Schuak, 2e klerke isteno-typiste). Brandweer. Staf. J. G. Martin, le Adjudant, Schagclielstraat 31. G. Spaan, 2e Adjudant en Secretaris, Zuider Buiten-Spaarne 142. Vrijwilligers Compagnie. J. F. van der Vaart, Kapitein. Afd. A spuithuis, Groote Markt. B Schotersingel. C Amsterdamsche poort. Afd. D spuithuis, Tempelierstraat. E Leidscheplein. Ladderbrigade. C. A. Andréoli, Smedestraat 37a, Chef. iMdderremise Lange Wijngaardstraat). Reserve. le Compagnie, 't Pand, kapitein W. F. H. Voet; 2e Compagnie, Janskerk, kapitein O. 1. H. Schönhuth"; 3e Compagnie, Witte Heerenstraat, kapitein Corat van Niel Cz.4e Compagnie de Waag, D. van Hemert; 5e Compagnie, Burretstraat, kapitein H. van Niel; 6e Compagnie, Doelen, kapitein D. Bijleveld. WAARSCHUW BIJ BRAND DE TELEFOONJUFFROUW. Dit is de beste wijze om in den kortst mogelijken tijd hulp van de Brandweer te ver krijgen. Het kan geschieden met ieder particulier telefoontoestel. V> ie niet aangesloten is en geen toestel in de naaste omgeving weet, kan telefoneeren aan een der Politiebureaux of aan een der onderstaande adressen Harmensjansweg, Kantoor Gemeente-Reini ging- Paviljoenlaan 1, C, J. Gonnet. Ged. Oude Gracht 96, H. J. D. Daudaij. Kruisstraat 39, W. F. H. Voet. Oude Groenmarkt 23, Koster Groote Kerk. Kleine Houtstraat 70, Bank v. Leening. Maerten van Heemskerkstraat 2, Sint Jo hannes de Deo. Hazenpaterslaan 24, Diaconessenhuis. Schoterweg 73, Woning Opzichter, Begraaf plaats. Kampersingel 4, Stads-apotheek. Zijlvest 35, J. P. Stol. Alexanderstraat 16, L. A. Springer. Emmastraat 30, L. C. Dumont. Zijlweg 97, J. L. Roest. Bovenstaande perceelen zijn kenbaar aan een half rood, half wit, schildvormig bord aan den voorgevel, waarop het woord „brandsein". Ook is de paal van de dichtbij zijnde lantaarn rood en wit geschilderd, terwijl het huisnummer van het brandsein in groote roode cijfers op het glas is aangebracht. Zuider Buiten-Spaarne 142, G. Spaan. Santpoorterstraat 12, M. C. W. Visser. Jansstraat 55, Joh. de Breuk. Kruisstraat 7, G. A. van der Steur. Schagchelstraat 31, Joh. G. Martin. Duvenvoordestraat 120, G. W. Daniëls. N. C. van Soest, Heerensingel 127. Kleverlaan 30rood, J. J. Kloos. Velserstraat 33, J. L. Brouwer. Leidschestraat 248, C. Drost. Slachthuis, Slachthuisstraat 150. C. J. v. d. Broek, Verspronckweg 29. I). Kruyf, Iordensstraat 26. L. C. Kersbergen, Koninginneweg 1. J. N v. Donselaar, de Keystraat lOrood. F. M. Aukes Jr.. Ampzingstraat 79rood.

Adresboeken Haarlem | 1923 | | pagina 985