10 GEMEENTE ZAKEN. Gemeente-Ontvanger. Kantoor in het Raadhuis. Ingang Pandpoort. Geopend dagelijks, uitgezonderd Zaterdags, Zondagen, Nieuwjaarsdag en de algemeen erkende Christelijke en daarmede door Burgemeester en Wethouders gelijkgestelde feestdagen, van 92 ure. F. de Jonge, Ontvanger. J. P. de Klerk, Referendaris. D. Andrea, Commies. M. C. G. Snoeks, Klerk. J. H. v. d. Wateren, Klerk. Belastingkantoor Jacobijnestraat 24. Voor de ontvangst van verschillende belastingen alleen Maandag, Dinsdag, Woensdag en Donderdag. J. F. Cramer, Hoofdcommies. I B. Kluit, Adj.-Commies. A. Koomen, Adj.-Commies. C. J. Grootenboer, Deurwaarder. Openbare Werken en Grondbedrijf. Bureau Jacobijnestraat. Geooend werkdagen van 912 uur. Ir. L. C. Dumont b.i. Directeur. Ir. G. W. Ph. Daniels c.i. Adj-Directeur Ir. P. F. de Bordes, b.i. Ir. D. N. de Lange c.i. Ingenieur. A. A. Hillebrand, Architect. G. Smits, Adj.-Architect M. W. C. Visser, Hoofdinspecteur. G. A. Degenaar, J. V. Munsterman, Bouwkundige. H. de Lugt, E. J. Mühren, J. Kampinga, Teekenaar. J. N. Lobel, Inspecteur. J. G. Niesten, M. G. Riemens, J. Elles, M. L. Lindhout, Opzichter. H. I. van Es, Opzichter. J. H. Scherpenhuijzen, W. C. van Eldik, J. Blok, F. J. Bieschel, J. W. Polder, E. J. Kievit, Onder-Opzichter. S. C. Timmerman, H. C. Sprik, Hoofdcommies. C. F. J. Javaux, Adj.-Commies. L. H. Hamaker, L. A. W. G. de Kam, Adj.-Boekhouder. P. Looijen, Klerk. G. F. Jurgens, D. West, M. P. de Ridder, Portier. F. W. Hetem, Bediende. Bouw- en Woningtoezicht en Woningbedrijf. Bureau Kruisstraat 45. Geopend voor het publiek van 912 uur. D. Kruijff, Directeur. B. Bakker, Architect. J. J. L. Dalhuisen, Hoofdinspecteur. A. F. P. Onderwater, P. van Driel, J. L. van Deursen, Inspecteur. L. M. v. Buren, H. H. Kuhlemeier, N. J. de Wilde, Onder-opzichter. M. van Waard, Adj -Inspecteur de Vries, Adj.-Teekenaar. J. L. Hulsenboom, Commies. C. Vink Jr., Adj.-Commies. N. J. v. d. Wateren, Klerk. Th. P. Dijt, Adj.-Klerk. S. T. v. d. Veen, J. A. Boeser, Portier. Huurcommissie. Bureau Kruisstraat 45, Kamer 26. Geopend alle pierkdagen van 912i uur. Joh. de Breuk, Voorzitter. J. L. Hulsenboom, Secretaris. J. W. van Santé, Lid. A. J. Lips, Mr. A. R. Baas, Lid en Pl.verv. Voorz. C. Vink Jr., Plaatsvervangend Secretaris. C. M. de Roy, Plaatsvervangend Lid. J. H. Albers, C. Niemöller, Gemeente-reiniging. Kantoor Terrein Harnenjansweg. Dagelijks geopend. A. van Driel, Directeur. J. A. Jansen Jr., Hoofd-Boekhouder. A. G. Maas, Inspecteur. H. Balk, Onder-Opzichter. J. F. Hille, Klerk. A. G. Maas, Opzichter. Gemeente-ontsmettingsdienst. J. A. Jansen Jr., Boekhouder.

Adresboeken Haarlem | 1926 | | pagina 12