GEMEENTE ZAKEN. 11 Gemeentelijke waterleiding van Haarlem. Kantoor: Spaarne 58, geopend alle werkdagen van 92 uur. Zaterdags van 912 uur. Ir. F. Graaf van Randwijck, Directeur. P. M. v. d. Sluijs, Hoofdcommies. J. Verkoren, Commies. P. Reitsma, Klerk. F. A. Berkemeier, M. de Jong, M. Vlaming, Opzichter. W. Bouman, Hoofd-Inspecteur. J. V. van Acker, Adj.-Klerk. H. J. Rijnhart, Inspecteur. F. M. Aukes Jr., onder-opzichter. J. N. v. Donselaar, P. van Leeuwen, B. Blankwater, Hoofd-Machinist. J. A. van Deelen, le Machinist. J. Bosma, le Machinist. Gemeentelijke Geneeskundige Dienst. BureauBotermarkt No. 10), waarschijnlijk in 't laatst van 1922 gebouw Militair Hospitaal Kinderhuisstraat. Voor Vaccinatie, gebouw Stads Doelen"Gasthuisstraat No. 32. Gem. Polikliniek voor besmettelijk hoofdzeerMilitair hospitaal. Alle werkdagen van 912. J. van Konijnenburg, Arts, Directeur. H. van den Berg, Arts, Vaccinateur. W. J. H. Mauschhaupt, Arts, Genees kundige. Administratief-Personeel. M. M. Dekker, Adj.-Commies. I A. Jansen, Bode. H. Snoeks, Klerk. Laboratorium voor Pathologische Bacteriologie. J. van Konijnenburg, Waarn. Directeur. I G. Mensink, Bode. K. L. Weidema, le Assistent. Keuringsdienst van Voedingsmiddelen, enz. (Ged. Oude Gracht 133 en Kampersingel 4). C. J. Mieras, Directeur. Ir. W. Bal, Adj-Directeur J. J. Luijten, Scheikundige. U. W. Dijkstra, Keurmeester. A. A. van Wijngaarden, J. B. A. Edelhauser, G. J. H. Gelsing, B. van Dijkhorst, Keurmeester. A. H. Hoefnagel, A. Grol, P. C. Kuvener, Adj -Keurmeester J. A. M. Stolk, Boekhouder. C. J. A. van Dam, Klerk. Dr. F. P. Keijser, Directeur. G. de Vries, Keurings-veearts. L. A. C. Krabbendam, Hoofdboekhouder. E. H. Krelage, Hoofdinspecteur. Th. Kingma, C. v. d. Haar, Inspecteur. J. L. van Oijen, J. van Dorsten, Openbaar Slachthuis. Slachthuisstraat W. Koch, Adj.-Inspecteur. P. Klitsie, Tijd. Adj. Inspecteur. D. J. Waiboer, J. v. Kampen, le Machinist. A. Ph. v. Strien, Klerk. Mej. A. Gerbehy, Adj. Klerk. H. Jansen, Portier. Gemeente Electriciteitsbedrijf. J. A. Reus, Directeur. A. v. Harreveid, Electro-technicus. J. J. C. van Zuijlen, Hoofd-Boekhouder. Mej. A. M. Mulder, Adj.-Commies. J. A. Plomp, Magazijnmeester. J. A. Sunter, Adj. boekhouder. H. Lagerwaard Jr., Adj -Commies. R. Schnitger, A. A. G. Vreem, Klerk. C. Spierdijk, H. J. Wijdoogen, P. J. v. d. Eynde, J. Verheem, (Kantoor: Harmenjansweg 131). J. G. Leibbrandt, Klerk. A. van Diemen, P. Oostwouder, Adj.-Klerk. W. de Wit, Hoofdinspecteur. W. A. F. Koopman, Opzichter. J. H. Beverdam, A. J. Tiesselink, G. A. Frantsen, Hoofd-Inspecteur. G. van Eek, L. C. van Meurs, Inspecteur. C. Duinker, Adj.-Inspecteur W. A. Wanrooy, L. J. Felix, Opzichter.

Adresboeken Haarlem | 1926 | | pagina 13