14 GEMEENTE ZAKEN. BEL BIJ BRAND ALLEEN No. 15353 op! Dit is de beste wijze om in den kortst mogelijken tijd hulp van de Brandweer te verkrijgen. Het kan geschieden met ieder particulier telefoontoestel. Wie niet aan gesloten is en geen toestel in de naaste omgeving weet, kan telefoneeren aan een der Politiebureaux of aan een der onderstaande adressen: Harmenjansweg, Kantoor Gemeente- Reiniging. Paviljoenslaan 1, C. J. Gonnet. Ged. Oude Gracht 96, H. J. D. Daudeij. Kruisstraat 39, W. F. H. Voet. Kleine Houtstraat 70, Bank v. Leening. Maerten van Heemskerkstraat 2, Sint Johannes de Deo. Hazenpaterslaan 24, Diaconessenhuis. Schoterweg 55, Woning Opzichter. Begraaf plaats. Kampersingel 4, Stads-apotheek. Zijlvest 35, J. P. Stol. Alexanderstraat 16, L. A. Springer. Emmastraat 30, L. C. Dumont. Zijlweg 97, J. L. Roest. Zuider Buitenspaarne 142, G. Spaan. Santpoorterstraat 12, M. C. W. Visser. Jansstraat 55, Joh. de Breuk. Kruisstraat 7, G. A. van der Steur. Schagchelstraat 31, Joh. G. Martin. Bovenstaande perceelen zijn kenbaar aan een half rood, half wit, schildvormig bord aan den voorgevel, waarop het woord „brandsein". Ook is de paal van de dichtbijzijnde lantaarn rood en wit geschilderd, terwijl het huisnummer van het brandsein in groote roode cijfers op het glas is aangebracht. Koninginneweg 11, L. C. Kersbergen. Staten Bolwerk 14, G. W. Dani.'ls. Fabriciusstraat 19, N. C. van Soest. Kleverlaan 30rood, J. J. Kloos. Jordenstraat 26, D. Kruijf. Velserstraat 33, J. L. Bouwer. Verspronckweg 29, C. J. v. d. Broek. Schoterweg 6, H. J. Burgers. Kloppersingel 147, W. C. H. Warnier, Kruisweg 68a, J. A. M. Blansert. Zocherstraat 79, L. Lam. Brouwerskade 41 rood, L. H. Strous. Hagestraat 34, H. W. Kooy. Brouwersplein 28rood, G. A. Frantsen. Donkere Spaarne 46, A. A. v. d. Weiden. Voorzorgstraat 74, L. Modoo. Voorhelmplein 2zwart, H. Boeree. Karei v. Manderstraat 30, J. van Daale. Schalkwijkerweg 65a, P. J. Kok. Hofdijkstraat 22, J. Verkes. Gemeente-Politie. Hoofdbureau in de Smedestraat. Posthuizen aan de Houtpoort, aan de Amsterdamsche Vaart, op het Stationsplein, op het Leidscheplein. E. H. Tenckinck, Comm. van Politie. C. J. Bos, Hoofd-Inspecteur. M. Woud, P. v. Tongeren, Inspecteur le kl. H. Oudman, J. J. Sauer, G. A. Draijer, G. J. P. Verschoor, L. J. H. Schadee, J. D. Duijts, T. Swart, Inspecteur 2e kl. J. A. J. Keesom, A. Berentsen, C. M. de Ridder, G. van Woerkom, Klerk \e klasse. B. G. J. Vink, A. F. Surendonk, J. van der Meer, Mej. J. Schuak, le le 2e 2e Gemeentelijke Dienst der Werkloosheidsbestrijding. Bureau Koningstraat 6). G. Visser, Adj.-Commies (contr-dienst) Th. v. Koningsbruggen, Controleur. D. West, Klerk. J. Vader, Directeur. P. Koen, Hoofdcommies. H. de Ruiter, Commies. W. P. J. Overmeer, Commies. Chr. Weber, Commies. L. Zaaier, Klerk. C. Poorter, Klerk. GYMNASIUM- College van Curatoren. Ds. B. P. Plantenga, Voorzitter. Mr. A. Bruch, Secretaris. Mr. J. N. J. E. Heerkens Thijssen. Jhr. Mr. Dr. A. Röell. Mr. H. Ph. Visser 't Hooft.

Adresboeken Haarlem | 1926 | | pagina 16