GEMEENTE ZAKEN. 15 GEMEENTELIJK GYMNASIUM. Prinsenhof 3. Dr. C. Spoelder, Rector, Klassieke talen. Dr. W. v. d. Berg, Conrector, Wis- en Natuurkunde. J. C. Opstelten, Klassieke talen. Dr. J. B. Schepers, Ned. taal, Geschiedenis. G. Ras, Hoogduitsche taal. Mej. S. C. Land, Engelsche taal. W. D. Nolke, Wis-, Natuur- en Scheikunde. Dr. W. G. N. v. d. Sleen, Natuur en His torie. S. Ph. de Vries, Hebreeuwsche taal. B. ten Have, Lichamelijke oefening. Dr. J. B. Tielrooij, Fransche taal. Dr. D. M. Hoogeveen, Klassieke talen. Dr. J. H. Thiel, Klassieke talen. B. Wigersma, Natuurkunde. J. v. Arkel (tijd.),Geschiedenis. K. v. d. Heijde (tijd.), Klassieke talen. Mej. A. Roes (tijd.), Klassieke talen. Mej. G. Kurtz (tijd.), Geschiedenis en Aardrijkskunde. A. M. Hartman, Amanuensis. J. G. Pel, Bewaarder. Gemeentelijk Lyceum. (Zijlvest 27). (Onder leiding van Dr. C. Spoelder en Ir. W. C. G. H. van Mourik Broekman). Leeraren. Ir. W. C. G. H. van Mourik Broekman, Wiskunde- en Mechanica. Ir. H. van den Heuvel Rijnders, Wis kunde en Mechanica. Dr. H. H. Niesen, Wisk., Mechanica en Cosmografie. Dr. J. J. Haak, Natuurkunde. Dr. H. van Erp, Scheikunde. A. Meilink, Plant- en Dierkunde. E. J. Beuvery, Staatswetenschappen. A. Corver, Handelswetenschappen. Mej. N. Groenewegen, tijdelijk leerares Duitsche taal. E. W. Venema, Aardrijkskunde. Drs. J. S. Bartstra, Geschiedenis en Ne- derlandsch. J. Dollé, Bewaarder, Zijlvest 27. H. van Donkelaar, 2e Laboratorium-assist. Dr. M. Bruijel, Geschiedenis. Wijsgeerige propaedeuse. P. H. Greiner, Nederlandsch. J. H. Sauveur, Fransch. Drs. J. R. H. de Smidt, Fransch. Drs. D. Hulshoff, Engelsch. Mej. S. C. Land, Engelsch. P. Frisius de Haan, Hoogduitsch. Drs. C. Brouwer J. J. Bauer, Teekenen. J. H. Pfersich, Teekenen en Kunstgesch. B. Ten Have, Lichamelijke oefening. J. B. A. de Vries, Lichamelijke oefening. Drs. K. Gorter, Wiskunde. J. W. v. d. Veer, 2e Laboratorium-assist. Hoogere Burgerschool B met vijfjarigen cursus. Directeur: Dr. A. D. Donk. Waarn.-directeurDr. J. J. v. d. Hoek. Leeraren. Dr. A. D. Donk, Wis- en Scheikunde. H. M. Janett, Wis- en Natuurkunde, Cos mografie. Dr. J. J. v. d. Hoek, Geschiedenis. Prof. Dr. P. H. van Moerkerken, Ned. taal, Aardrijkskunde, Geschiedenis. Dr. J. Heemstra, Duitsch. Drs. F. P. v. d. Voorde, Engelsch. S. Klinkenberg, Teekenen. J. Quaadgras, Wiskunde (tijdelijk). M. Houtkooper, Lichamelijke Oefening. M. J. Bleeker, Ned. taal. Plant- en Dierkunde Drs. J. A. v. d. Andel, Wis- en Schei kunde. Drs. C. L. de Liefde, Fransch. Dr. J. Thie, Wis- en Werktuigkunde. Mr. F. Vorstman, Staatswetenschappen (tijdelijk). Hoogere Burgerschool A met 5 j. c. (Hoogere Handelsschool en Hoogere Burgerschool 3 j. c. met aparte handelseindklasse). (Zijlvest). Directeur: Drs. S. Elzinga. Waarn.-directeur: H. Mulder. Leeraren. J. C. Appeldoorn, Aardrijkskunde. C. A. Beute, Schoonschrijven en Steno graphic. E. J. Beuverij, Staatsinrichting, Staathuis houdkunde. Drs. A. J. Borggreve, Fransche taal.

Adresboeken Haarlem | 1926 | | pagina 17