G. BRUGMAN, Lood- en ZInkwerker JOH. P. KOPPEN Haarlem S», KLEVERLAAN 5 AUTOGEEN LASCH- EN SNSJ-INRICHTJNG Voor het plaatsen van advertenties in de INTERLOCALE- en LOCALE TELEFOONGIDSEN wende men zich tot Alphabetische Naamlijst van Inwoners van Hqarlem en Omstreken. 179 Bruggeman, W. J. eerste Duitsche fijnbakkerij, Gen. Joubertstraat 6/8. Bruggeman, W. F. H. Rollandslaan 71 (Overveen). Bruggeman, W. J. J. broodbakker, A. L. Dyserinckstr. 19. C3<= 13015. Bruggemann, R. S. Prinsessekade 7 (Heemstede). Bruggemann Martens, firma stucadoors, aannemers van stucadoor-, wit- en waterverfwerk, Raaks 9. 0»"^ 10696. Bruggemans, A. kastelein Stads Bibliotheek, Jacobijnestraat 29. Bruggen, A. P. van melkboer, Klarenbeekstraat 46. Bruggen, D. A. van arbeider, Houtrakpolder B. 354 (Houtrakpolder). Bruggen, F. van melkhandel, Zandvoortschelaan 98 (Heemstede). Bruggen, F. van Wagenmakerslaan 9. Bruggen, H. van winkelier in boter en kaas, Gen. de Wetstraat 30. Bruggen, G. van gruttersknecht, Tweede Zuidpolderstraat 58. Bruggen, G. van steenhouwer, Linschotenstraat 5rood. Bruggen, G. van Camplaan 16 (Heemstede). Bruggen, H. van veehouder, Zuid Schalkwijk C. 36 (Haarl.liede). Bruggen, H. J. van veehouder, Zuid Schalkwijk C. 60 (Haarl.liede) Bruggen, H. W. v. wagenvoerder, Zandvoortschelaan 100 (H.stede). Bruggen, J. van melkslijter, Anthoniestraat 75. Bruggen, J. van veehouder, Zuid Schalkwijk C. 24 (Haarl.liede). Bruggen, J. van veehouder, Zuid Schalkwijk C. 42 (Haarl.liede). Bruggen, J. van verlofhouder, Parkstraat 1. Bruggen, J. van veehouder, Zuider Buiten Spaarne 63a. Bruggen, J. M. van timmerman, Sophiaplein 4rood. Bruggen, J. W. van zuivelarbeider, Oranjeboomstraat 89. Bruggen, M. van veehouder, Zuid Schalkwijk C. 35 (Haarl.liede). Bruggen, P. van melkhandelaar, Romolenstraat 50. Brugghen, IS4r. G. A. Vredenhofstraat 13 (Heemstede). Bruggink, A. metaalbewerker, Frans Halsstraat hlrood. Bruggink, G. voorslaander, Drappenierstraat 18rood. Bruggink, G. werkman, Ursulastraat 3rood. Bruggink, C. J. magazijnknecht, Lange Annastraat 25. Brughuis, B. H. huisschilder, Glasblazerstraat 10. Brugman, Wed. A. A. Holsteijnstraat 1 rood. Brugman, A. J. P. Javastraat 61 (Schoten). Brugman, A. M. wagenmaker Ned. Spoorw., Barbarossastraat 40. Brugman, G. lood- en zinkwerker, Kleverlaan 5. Brugman, F. A. Koningstemstraat Irood. Brugman, J. H. verpleger, van Ewyckweg 2 (Bl.daal). Brugman, Mej. J. M. Warmoesstraat 23g. Brugman, N. W. A. leeraar Rijks Kweekschool, Nieuwe Gracht 64. Brugman, P. Kerkhofstraat 33. Brugman, P. Duvenvoordestraat 45rood. Brugman, P. vertegenw. eener kunstmestfabriek, Dubbele Buurt 74. Brugman, P. R. caféhouder, Dubbele Buurt 76. Brugsma, IHevr. Westerhoutstraat 18 (Heemstede) Bruhl, G. M. apotheker, Binnenweg 143 (Heemstede). 28258. Bruhl, M. G. Kleverlaan 113 (Bl.daal). Bruigom, G. loopknecht, Voorzorgstraat 59rood. Bruigom, J. A. loopknecht, Leidschevaart 28e. Bruin, Wed. A. Adr. Loosjesstraat 3 (Haarl.liede). Bruin, C. - Kinheimweg 96 (Bl.daal). Bruin, C. poetser C. W., Vaartstraat 12. Bruin, C. 1ste stuurman groote vaart, Nassaustraat 13rood. Bruin, D. agent van politie, Olycanstraat 8.

Adresboeken Haarlem | 1926 | | pagina 183