16 GEMEENTE ZAKEN. Drs. R. Borggreve, Fransche taal. Dr. G. A. Brands, Nederl. Taal en Letterk. Drs. C. Brouwer, Duitsche taal. A. Corver, Boekhouden en Handels- rekenen. M. D. van Dijk, Handteekenen. Drs. S. Elzinga, Nederlandsche taal. Dr. E. L. Elte, Wis- en Natuurkunde. B. ten Have, Lichamelijke Opvoeding. J. Hop, Lichamelijke Opvoeding. P. C. de Jongh, Wiskunde. J. Kal, Duitsche Taal. R. Klaver, Engelsche Taal. R. W. Lieve, idem, idem. Drs. A. C. van Meeteren, Nederlandsche taal, Geschiedenis en Letterkunde. P. G. Bouman, Bewaarder. D. v. Wieringen, Hulp-Bewaarder. T. Messchaert, Fransche Taal. J. H. Mulder, Duitsche Taal. Mej. T. J. W. van Oort, Lich. Opvoeding. W. L. Pilaar, Wis- en Natuurkunde en Maleische Taal. Dr. J. Pot, Geschiedenis. C. B. A. Proper, Engelsche Taal. Mevr. J. L. van SluijsBarbiers, Spaan- sche Taal. G. Smits, Boekhouden, Handelsrecht, Handelskennis. Ir. M. Voorzanger, Plant- en Dierkunde. Dr. G. de Vries, Wis- en Natuurkunde. J. W. Wichers, plant-dierkunde (tijd.). N. van Wijngaarden, Fransche Taal. H. Zanen, Stenografie. J. Arbouw, 2e Laboratorium-Assistent. J. Plooijer, 2e Laboratorium-Assistent. Middelbare Meisjesschool met 5-jarigen Cursus. (Krocht No. 1.) Directrice: Mej. J. Berdenis van Berlekom. Waarn.-directrice: Mej. C. M. P. A. Fleck. Leeraressen. Mej. A. J. A. von Wolzogen Kühr, Nederl. Taal en Letterkunde. J. Berdenis van Berlekom, Fransche taal en Letterkunde. Dra. L. P. Greeve, Fransche taal. C. M. P. A. Fleck, Hoogduitsche Taal en Letterkunde. A. E. Zuidema, Hoogduitsche en Nederlandsche Taal. C. J. IJssel de Schepper, Engelsche Taal en Letterkunde. H. A. Goedhuis, Aardrijkskunde. J. H. Pfersisch, Kunstgeschiedenis. Dr. W. G. N. van der Sleen, Plant- en Dierkunde. Mej. J. C. van Gelsdorp, Geschiedenis. Mej. J. Bar6n, Wisk. en Boekhouden. A. M. v. d. Rijn, Wiskunde. A. S. Dijkman, Teekenen. A. P. van Rijn, Handwerken (tijd.). M. E. v. d. Boon, Handwerken (tijd.). T. J. W. van Oort, Lichamelijke Oefening. R. B. de Jong, Staatsinrichting (tijd.). Mevr. C. C. MaschhauptVis, Gezond heidsleer. Mej. E. M. F. Wille, Zang. Ir. B. Wigersma, Leeraar Natuur-Schei- kunde. Mej. Dr. J. M. A. ten Broeke, Plant- en Dierkunde (tijdelijk). Gemeentelijke Avondschool voor Handelsonderwijs. (Zijlvest). Directeur: E. ten Broeke. Waarn.-directeurG. Max. E. ten Broeke, Fransche Taal. J. Faber, Boekhouder, Handelsrekenen. G. M. W. Margadant, idem, idem. P. van Gijn, idem, idem. J. Merkuur, Engelsche Taal. H. Cransberg, Engelsche Taal. K. Postuma, Engelsche Taal. Mej. A. H. Wafelbakker, Eng. Taal. J. J. Klimbie, Engelsche Taal. H. J. Sarink, Engelsche Taal. Mej. M. Schuit, Engelsche Taal. A. K. D. Spruit, Duitsche Taal. A. van Ekeren, Nederlandsche Taal en Fransche Handelscorrespondentie. G. Max, Nederlandsche Taal. Leeraren. K. Roos, Nederlandsche Taal. B. Bulthuis, Nederlandsche Taal. B. de Boer, Handels-, Aardrijkskunde, Staathuishoudkunde. L. J. Raadersma, Rekenen. T. Hellinga, Rekenen. C. A. Beute, Schoonschrijven en Fransch. F. J. A. van Ghert, Schoonschrijven. P. Schaft, Fransche Taal. J. Kal, Duitsche Taal. B. Buis, Staatsinrichting (tijdelijk). J. G. Teer, Boekhouden en Handelsrekenen (tijdelijk). P. J. v. Hofwegen, Boekhouden en Han delsrekenen (tijdelijk).

Adresboeken Haarlem | 1926 | | pagina 18