20 GEMEENTE ZAKEN. Stads Bibliotheek en Leeszaal. (Prinsenhof). Toegang kosteloos, geopend op werkdagen 105 en 710 ('s Maandags 15 en 710) Zondagen 25 (winterhalfjaar ook 's avonds 710). J. D. Rutgers van der Loeff, Directeur. F. H. Benraadt, Commies. Mej. A. E. Robbers, Assistente. Mej. G. Ratelband, W. G. Diemer, Assistent. Mej. J. A. Veltman, Assistente. W. S. Meyers, Assistent. J. C. H. Adelink, A. Bruggemans, Concierge. A. van Beaumont, Bediende. Christelijk Lyceum te Haarlem (Emmakade 43). Bestuur Dr. O. E. G. Graaf van Limburg Stirum, Bloemendaal, Voorzitter. Jhr. Dr. E. H. E. Teding van Berkhout, Bloemendaal, Vice-Voorzitter. D. A. C. van den Hoorn, Secretaris. M. Petrie, Overveen, Penningmeester. Dr. A. Slop, Hoofddorp. G. Wolzak Hz. Dr. A. J. Honig, Heemstede. Rector Ir. W. van Dorp. Leeraren Ir. W. van Dorp, in Godsdienstleer en Wiskunde. Ir. P. C. van Steenwijk, Onder-Directeur der a'd. H. B. S., in Schei- en Natuur kunde. Dr. C. M. Buizer, Conrector der afd. Gym nasium, in Latijn, Grieksch en Oude Geschiedenis. G. C. Jongh Visscher, in Hand- en Lijn- teekenen. J. W. van Melle,in Fransch. A. Thijs, in Duitsch. Mej. A. P. van Rijn, in nuttige en fraaie handwerken voor meisjes. Mej. J. S. J. Klap, in Engelsch. H. J. Dirksen, in Wis- en Natuurkunde, Mechanica en Kosmografie. D. C. van Alewijk, in Lichaamsoefeningen. Drs. Gs, W. van Apeldoorn Jr., in Natuur lijke Historie. i J. Santing, in Wiskunde. Dr. F. J. D. Theyse, in Staatsinrichting. W. J. Goslinga, in Aardrijkskunde en Geschiedenis. P. van Gijn, in Handelswetenschappen. Drs. B. B. van den Hoorn Jr., in Latijn en Grieksch Mej. J. L. Huisken, in Nederlandsch en Geschiedenis. G. Westerink, in Staathuishoudkunde. Drs. J. C. Brussaard, in Godsdienstleer en Hebreeuwsch. Mej. J. R. Morard, in Fransch. K. van Haeringen, in Latijn en Grieksch. Mej. N. H. Giesen, in Nederlandsch en Geschiedenis. in Wiskunde, Mechanica en Natuurkunde. Nutskweekschool voor Onderwijzeressen. (Hazepaterslaan 34). H. W. Korenstra, Directeur, in Ned. Taal, Letterkunde en Schrijven. Leeraressen. J. W. Ledeboer, in Geschiedenis en Aardrijkskunde. M. Voorzanger, in Fransche Taal. F. Polak, in Nederl. Taal, Lezen en Hoogduitsch. Mevr. H. C. DingemansNumans, in Teekenen. A. P. van Rijn, in Handwerken. B. Westerveld, in Engelsche Taal. T. M. Loopstra, in Ned. Taal, Lezen en Natuurlijke Historie. B. J. Garssen, in Rekenen, Wis- en Natuur kunde. J. de Nobel, in Zang. W. Kraak, in Opvoeding en Onderwijs. Leeraren P. H. Hofstra, in Slöyd. B. J. te Kiefte, in Aardrijkskunde. Dr. G. H. Mulder, in Gezondheidsleer. W. A. J. Goeting, in Gymnastiek.

Adresboeken Haarlem | 1926 | | pagina 22