GEMEENTE ZAKEN. 21 Rijkskweekschool voor Onderwijzers. J. G. Nijk, Directeur, Paedagogiek en Nederl. taal, lezen en letterkunde. Leeraren W. Kraak, in Lezen, Ned. Taal, Letter kunde en Paedagogiek. J. W. Ruinen, in Fransche Taal en Rekenen. N. W. A. Brugmans, in Natuur- en Wis kunde. H. Morwitz, in Aardrijkskunde, Ge schiedenis en Cosmographie. P. H. Greiner, in Ned. Taal, Letterkunde en Lezen. G. Cotnello, in Engelsche Taal. J. M. Mazee, in Hoogduitsch. W. A. J. Goeting, in Gymnastiek en Openluchtspel. Y. van Zonen. Concierge. J. Ots, in Viool, Piano en Orgel. M. A. van Heuven, in Teekenen. P. de Nobel, in Zang. Dr. G. H. Mulder, in Anatomie, Physiolo- gie, Hygiëne, Eerste hulp bij ongelukken. D. Been, in Handenarbeid. A. Meilink, in Nat. Historie, Land- en Tuinbouwkunde. J. W. Wichers, in Nat. Historie. Mej. A. P. van Rijn, Handwerken voor Meisjes. Ds. J. Weener, in Godsdienstonderwijs. Ds. van Calcar, in Godsdienstonderwijs. Haarlemsche Huishoud- en Industrieschool. (Schneevoogtstraat). Directrice: Mej. D. v. d. Waal. Administratrice: Mej. L. P. de Bruyne. Onderwijzend Personeel Mej. F. van Vliet, Waschbehandeling, strijken, koken. T. Stöcker, Waschbehandeling, strijken, hygiëne. C. Drijber, Koken, voedingsleer. A. Verweij, Koken, Voedingsleer, warenkennis. A. Schooleman, Huishoudkunde, hygiëne, warenkennis. C. van der Hart, Costuumnaaien, warenkennis. S. Riesselmann, Costuumnaaien, methodiek, lesgeven. A. IJkelen, Costuumnaaien. H. Kraaijenbrink, (tijdelijk), Costuumnaaien. M. de Boer, Costuumnaaien. J. van Gelder, Lingerienaaien, verstellen, stof versieren. H. Charbon, Lingerienaaien, verstellen. G. Genis, Lingerienaaien, verstellen. E. Schouten, Lingerienaaien, verstellen, stof versieren. G. Barger Jr., Lingerienaaien, verstellen. J. Hoendervanger, Teekenen, kunstgeschiedenis. Th. Struick du Moulin, Teekenen, kunstgeschiedenis. C. Hos, Lager onderwijs, naaien, verstellen. Mevr. A. Comello—Nassy, (tijdelijk), Lager onderwijs, Fransch, Engelsch. J. JacobsArriens, Fröbelen, kinderverzorging. Mej. C. Kam, Fröbelen, kinderverzorging, huishoudkunde, waschbehandeling. Mej. A. Mijnlieff, (tijdelijk), Koken en voedingsleer D. Droogendijk, (tijdelijk), Lingerie- en costuumnaaien. W. Beekman, (tijdelijk), Lingerienaaien en verstellen. Dr. R. Venema, Verbandleertheoretische kinderverzorging. De heer P. van Cittert, Boekhouden. Ir. M. Voorzanger, Natuur- en Scheikunde. Mej. J. Uljee, Hoofd der Huishouding. H. Bakkenhoven, Concierge. Da Costa Kweekschool. Nieuwe Gracht 98. Bestuur J. H. de Wilde, Voorzitter, Bloemendaal. R. W. de Clercq, Penningmeester, Zeist. I. van Marle, Secretaris, Haarlem. Directeur: O. A. Houwen. Leeraren O. A. Houwen, in Paedagogiek en Fransch. J. H. v. Ginkel, in Aardrijkskunde, Teekenen, Engelsch en Zang. H. Huizenga, in Rekenen, Duitsch, Wis kunde en Godsdienstonderwijs. P. J. Debets, in Natuurkunde, Wiskunde en Godsdienstkunde. B. J. E. v. Noort, in Lezen, Ned. Taal, Letterkunde, Geschiedenis, Schrijven. H. Bijkerk, in Fransch. K. Roosjen, in Duitsch. D. J. v. d. Stam, in Engelsch en Zang. L. Middelhof, in Geschiedenis. J. Hop, in Lich. Oefeningen. Mej. G. Barger, in Handwerken.

Adresboeken Haarlem | 1926 | | pagina 23