22 GEMEENTE ZAKEN. Ambachtsschool. A, L. HengeVeld, Directeur. Onderwijzend personeel Dagschool. C. B. van Vliet, Schilderen en Handteek. L. Zwikker, Timmeren en Vakteek. D. Oosterveld, J. C. Deelder, L. J. M. v d Meijs, H. Eebes, A. Rauwerda, R. Kraakman, Vakteek., Stoomw.kunde enz. P. G. Spierenburg, Smeden en Vakteek. D. J. v. Hensbergen, Bankw., Smeden, Vakt. H. Steenborg, D. J. Blad, Bankw., Smeden en Vakt. H. P. Kloos, J. Ackermann S. de Groot, Meubelm. en Vakteek. B. Meiring, Electr. leer, Instr.m. N. J. Ootes, E. Visser, Voortgezet L. O. S. Gonggrijp, Idem en vrije-ordeoefen. H. A. Oosterlee, Natuur- en Wiskunde. M. A. H. v. d. Burg, Hand- en Decor.teek. J. Hoogwout, Handteekenen. Idem Voorbereidende cursus. J. Pot, Wis- en Meetkunde, Rekenen. J. Kuyper, Nederlansche taal. J. B. J. v. d. Haar, Natuurkunde. Idem Schoenmakers cursus. J. G. A. Klein, Schoenmak, en Teekenen. J. van Diggelen, Schoenmak, en Teekenens Idem Cursus voor Behangers en Stoffeerders. M. A. H. v. d. Burg, Vakteekenen. S. de Jong, Idem. A. J. Postuma, Stoffeeren. A. J. F. Beerens, Behangen. Idem Cursus voor Scheepsmachinisten. R. Kraakman, Teek., Werkt, en Stoom werktuigkunde. P. C. de Jongh, Wiskunde, enz. Mevr. A. Schram, Nederlandsche taal. M. A. H. v. d. Burg, Handteekenen. J. Kuyper, Engelsche taal. P. Volbeda, Boekhouder. Jac. Smit, Concierge. H. Emke, Stoker. Administratief personeel. Mej. H. A. de Bock, Klerk. Bedienend personeel. H. v. d. Ham, Schoonmaker. Middelbare Technische School te Haarlem, voor Bouwkunde, Weg- en Water bouwkunde, Werktuigbouwkunde, Electrotechniek en Scheepsbouwkunde. Meester Cornelisstraat 19. Ir. G. Hofstede, W.-I., Directeur, Molijnstraat 23, Haarlem. Leeraren G. Beun, Leeraar Engelsch en Nederlandsch, Verspronckweg 114. Dr. H. H. Buzeman, Leeraar Wis- en Natuurkunde, Aelbertsbergstraat 98, Haarlem. H. Felix, Leeraar Werktuigbouwkunde, Hedastraat 8, Haarlem. C. J. Erkelens, Leeraar Duitsch, Wouwermanstraat 109, Haarlem. Ir. G. Friedhoff, B.-I., Leeraar Bouwkunde, Aelbertsbergstraat 78, Haarlem. P. van Gijn, Leeraar Boekhouden, Sterreboschlaan 14, Bloemendaal. Ir. J. H. van der Have, S.-I., Leeraar Natuurk., Scheikunde, Metallurgie, Molijnstraat 13, Haarlem. Drs. J. Heemstra, Leeraar Duitsch, Verspronckweg Tlzwart, Haarlem. Ir. G. Hofstede Koopman, W.-I., Leeraar Werkt, en Mech. Techn., Kleverlaan 173, Haarlem. Ir. Th. W. Körber, S.-I., Leeraar Scheepsbouwk., Rosehaghestraat 10, Haarlem. Ir. G. L. Ludolph, E.-I., Leeraar Wisk., Mech., Beg. Electrot., Kleverlaan 150, Haarlem. Ir. H. J. Meewis, W.-I., Leeraar Werktuigbouwkunde, Kleverlaan 120, Haarlem. Ir. A. D. Mesritz, E.-I., Leeraar Electrotechniek, Engelszstraat 7, Flaarlem. Ir. A. J. Mollinger, W.-I., Leeraar Werktuigbouwkunde, Kleverlaan 143, Haarlem. Ir. J. A. Postema, C.-I., Leeraar Waterbouwkunde, Engelszstraat 13, Haarlem. Ir. A. P. Potma, C.-I., Leeraar Wisk., Mech., Beg. Waterbouwk., Marnixstraat 4, Haarlem. C. L. W. Ruys, Arts, Leeraar E. H. bij Bedrijfsongevallen, Van Stolbergstraat 20, Haarlem. Ir. B. D. Schild, E.-I., Leeraar Wertuigbouwk. en Electrotechn., Molijnstraat 3, Haarlem. J. C. Slagter, Leeraar Bouwkunde, Molijnstraat 25, Haarlem. Ir. H. J. Struyk, C.-I., Leeraar Waterbouwkunde, Kleverparkweg T&zwart, Haarlem. Mr. F. Vorstman, Leeraar Soc. Wetgeving, Emmalaan 16, Overveen. P. Volbeda, Boekhouder, Molijnstraat 1, Haarlem. Mej. S. van Oyen, Klerk, Linnaeuslaan 1, Heemstede.

Adresboeken Haarlem | 1926 | | pagina 24