GEMEENTE ZAKEN. 23 N. G. Schultheiss, Assistent, Kleverlaan 144, Haarlem. J. C. Deelder, Houtbewerking, Stuverstraat 2, Haarlem. J. Stulp, Machinist, Brakenburghstraat 2, Haarlem. P. J. Amelung, Amanuensis-Machinedrijver, Lourens Costerstraat 27, Haarlem. J. G. H. Busschers, Amanuensis, Duvenvoordestraat 6lzwart, Haarlem. G. Loudo, Leerling-amanuensis, Spionkopstraat 40, Schoten. J. Woudstra, Concierge, Brakenburghstraat 4, Haarlem. H. Bosgraaf, Hulpconcierge, Berckheydestraat 35rood, Haarlem. Avondvakteekenschool. A. L. Hengeveld, Directeur. Zij staat onder het bestuur van de „Vereeniging voor Ambachts- en Middelbaar Technisch Vakonderwijs te Haarlem". De cursus loopt van 1 October tot 1 April. Het schoolgeld bedraagt 5.per winter-halfjaar; 2.50 voor minvermogenden en kosteloos voor onvermogenden. Het aantal leerlingen is ongeveer 300. C. B. v. Vliet L. Zwikker, J. C. Deelder, D. Oosterveld, H. Eebes, L. J. M. v. d. Meijs, H. Steenborg, J. Ackermann, H. van Huizen, Onderwijzend personeel. Vakteek. aan schilders. timmerl. smeden. D. J. v. Hensbergen, Vakteek. aan smeden. P. G. Spierenburg, D. J. Blad, S. de Groot, meubelm. G. J. v. 't Vlie, B. Meiring, electric. N. J. Ootes, S. de Jong, schilders. Jac. Smit, Concierge. Lager Onderwijs. G. H. Weusting, Inspecteur van het Lager Onderwijs in de Inspectie Haarlem, Bureau Wagenweg 4. 13366. De Inspectie Haarlem omvat: Bennebroek, Bloemendaal, Haarlem, Haarlemmerliede c.a., Haarlemmermeer, Heemstede, Schoten, Spaarndam, Zandvoort. m. Bureau Armenraad. Jansweg 39. Mr. P. E. Barbas, Secretaris, Kloppersingel 85. Commissie inzake onderhoudsplicht en verhaal voor verleende onderstand. B. Rijkens, Secretaris, Jansweg 39. B. Rijkens, Nieuwe Gracht 39. Reclasseeringsraad. Reclasseeringsraad in het Rechtsgebied van het Arrondissement Haarlem. (Ingesteld bij beschikking van den Minister van Justitie, d.d. 14 December 1916). Bureau: Badhuisstraat 12, Telef. 13276. VoorzitterMr. J. N. J. E. Heerkens Thijssen. Vice-VoorzitterMr. T. A. M. A. van Löben Seis. Secretaris: W. P. J. Overmeer, Badhuisstraat 12. Leden Mr. J. N. J. E. Heerkens Thijssen. Mr. J. D. Pasteur. Mr. J. J. G. van Everdingen. Mr. T. A. M. A. v. Löben Seis. De Directeur der Strafgevangenis. A. J. Vermeulen (Amsterdam). T. P. van der Leer. H. Hylkema. P. Volger. F. H. Richters. J. G. A. Klein. A. W. van der Linden. Mevr. Is. DroogDeckers (Heemstede). Mej. P. Hulsbosch. Commissie van Advies Inzake Straftoepassing. Mr. J. N. J. E. Heerkens Thijssen, Voorzitter. W. P. J. Overmeer, Secretaris.

Adresboeken Haarlem | 1926 | | pagina 25