24 GEMEENTE ZAKEN. Vereeniging „Groen van Prinsterer". voor lager en meer uitgebreid lager onderwijs op geref. grondslag). Bestuur H. B. Weijland Jr., Voorzitter, Velserstr. 8. Prof. Dr. A. A. van Schelven, Vice-Voorz., Kenaupark 18. D. A. C. v. d. Hoorn, Secretaris, Ged. Oude Gracht 83. J. J. Alta Czn., 2e Secretaris, Kruisstr. 25. D. v. d. Eijkhof, 1 ePenningm., Zocherstr. 52. M. Hogenbirk, 2e Penningm., v. d. Vinne- straat 15. D. van Berge, Schotersingel 97. G. van den Boogaard, Schoterstraat 21. L. D. v. d. Houten, Joh. de Breukstr. 20. A. de Maaker, Prinsessekade 32 Bosch en Vaart (Heemstede). G. Wolzak Hzn., Verspronckweg 93. J. H. Zeldenrijk, Amsterdamschevaart 6rood (Haarlemmerliede). Justitie. Arrondissements- Rechtbank. Tot het rechtsgebied der Arrondissements-Rechtbank behooren de kantons Haarlem, Haarlemmermeer, Purmerend en Zaandam. Zitting: Voor Burgerlijke Zaken, des Dinsdags te 10 ure. Strafzaken, des Maandags, Donderdags en Vrijdags te 10 ure. Bureau van Consultatie iederen Vrijdag nam. IJ uur. Mr. P. J. G. van der Muelen, President. Jhr. Mr. R. de Marees van Swinderen, Vice-President. Mr. W. H. van Nes van Meerkerk, Mr. J. D. Pasteur, 1 Mr. H. van Loghem de Josselin de Jong, Rechters. Mr. G. Sluis, Mr. A. Maclaine Pont, Jhr. Mr. F. W. van Styrum, Mr. S. H. Vening Meinesz, i Mr. H. P. Visser 't Hooft, D Mr L V Hoog 1 Rechters-Plaatsvervangers. Mr. Th. F. Rae'dt, 1 Mr. J. H.Smits, Openbaar Ministerie. Mr. W. H. Hoyer, Officier van Justitie. Mr. A. R. Andringa, Substituut-Officier van Justitie. Mr. J. J. G. van Everdingen, Substituut-Officier van Justitie. F. B. Hinrichs, Bureelchef ten Parkette van den Officier van Justitie. H. G. C. Meijer, Hulpschrijver Mej. Ph. J. F. Hinrichs, Hulpschrijfster. F. Dekker, Hulpschrijver. Griffie. Mr. Tj. Dijkstra, Griffier. Mr. Dr. Jhr. B. v. d. Brandeler, Substituut Griffier. Mr. A. W. Baron Sloet, Substituut Griffier. Klerken ter Griffie en Rechtsbedienden. K. H. Kerkhoff, Rijksklerk le klasse, Bureelchef Griffie Rechtbank, waarn. Griffier. D. van Heusden, Rijksklerk 2e klasse, waarn. Griffier. Mej. M. Davids, Rijksklerk 2e klasse. H. van Turnhout, Rijksklerk 2e klasse. N. van der Oord, A. van Krieken en Ch. Meijer, Schrijvers. A. M. Verkerk, Bode-Concierge. J. A. Dekker, Vaste Knecht. Beëedigde Vertalers. G. Wesseldijk, Fransche en Hoogduitsche talen. C. Heijman, Engelsche taal. Dr. A. H. Garrer, Latijnsche taal. G. A. van der Heiide, Fransche taal. G. van der Laan, Fransche taal. Ch. Tischman, Russische taal. L. Wildermuth, Engelsche taal.

Adresboeken Haarlem | 1926 | | pagina 26