ALGEMEENE ZAKEN 25 Deurwaarders. J. N. Warnier. D H. W. Henskes. J. v. Wijngaarden. A. v. d. Bosch en J. Hollenberg. H. yan de Weetering, te Zaandam. S. D. Smit, te Haarlemmermeer. H. Heilo, te Purmerend. Kantongerecht. Tot het kanton Haarlem behooren de gemeenten Bennebroek, Beverwijk, Bloemendaal Haarlem, Haarlemmerliede en Spaarnwoude, Heemskerk, Heemstede, Schoten, Spaarndam' Velsen, Wijk aan Zee en Duin en Zandvoort. Zitting: Voor Burgerlijke Zaken, des Vrijdags te 11 ure. Strafzaken, des Woensdags te 10 ure. Extra-judicieele werkzaamheden, des Vrijdags te 10 ure. Mr. W. G. Del Baere, Kanton-Rechter. Mr. H. J. D. D. Enschedé, j Mr. A. J. H. Merens, j Mr. Dr. W. P. Vis, Plaatsvervangers. Mr. H. Tuijmelaar, Mr. P. Tjeenk Willink, Mr. J. E. van der Boon, Griffier. Mr. L. de Blecourt, Ambtenaar van het Openbaar Ministerie. Mr. J. F. Hoeffelman, ;j H. C. L. Looman, Rijksklerk Xe klasse, Bureelchef parket Ambtenaar O. M. M. W. Tjepkema, Bureelchef ter Griffie en waarn. Griffier. G. M. L. v. Engelen, Rijksklerk 2e klasse. A. J. de Witte, 2e I Parket O. M. H. J. Smit, 2e i A. G. R. Kappers, Schrijver. 1 L. A. Glaser, Deurwaarder. Mej. S. C. Keizer, Rijksklerk ter Griffie. A. Ruijs, C. van Emmerik H. Schemkes, Klerken ter Griffie. J. Alofs, Voogdijraad in het Rechtsgebied van de Arrondissements-Rechtbank. Mr. P. Tjeenk Willink, Voorzitter. F. Storm, Plaatsv. Secretaris. R. C. A. v. Cranenburch. S. K. Sybrandi. H. van den Berg. J. IJ. M. Evelein, Haarlemmermeer. P. H. Majoor, Beverwijk. G. van Tienhoven. W. Spuijman, Zaandam. Mevr. N. H. M. Pliester-de Vries, Overveen. Mr. P. F. H. Bijl de Vroe. Agenten. M. Onnes Hzn., Westzaan. Rijksveldwacht. Mr. A. A. Baron v. d. Feltz, Procureur Generaal en fungeerend Directeur v. Politie. E. Dozy, Districts Commandant, tevens Inspecteur der Rijksveldwacht in het 6e district Standplaats Amsterdam. Brigade G. C. A. de Bruin, Brigadier Majoor, Bureau Paleis van Justitie. J. Bood, Brigadier, Bloemendaal-Overveen. W. Bakker, Brigadier-titulairSchoten. G. Bouman, Haarlem. W. Twigt, Rijksveldwachter, Haarlem. Haarlem. J. Dijkstra, Rijksveldwachter, Haarlem. R. Jansen, Brigadier-titulair, Spaarndam. Vos, Bennebroek. R. C. v. d. Bosch, Rijksveldwachter, Halfweg. H. Wesseling, Rijksveldwachter j Zandvoort.

Adresboeken Haarlem | 1926 | | pagina 27