ALGEMEENE ZAKEN. 31 J. M. v. d. Steylen. J. S. Tensen. Th. Vermeer. C. de Jong. C. Luijbé. J. Hoenderdos. L. P. Kuipers. J. Kok. F. C. de Zwart. E. Cassee. H. J. Bordes. W. van Marie. Rijks Geologische die Dr. P. Tesch, m.i., Directeur. Dr. Th. Reinhold, Geoloog. Dr. J. Pannekoek van Rheden, Geoloog. Dr. J. F. Steenhuis, Geoloog. Ir. H. D. M. Burck, Geoloog. M. L. van Nispen, Administrateur. (Spaarne 17. 13373). J. C. Coté, Hoofdassistent. A. G. Goedman, H. J. S. Nieuwenburg, Assistent. J. A. van den Boogaard, G. I. A. Harmsen, Assistent. Bureelambtenaar. Postkantoor. (Ged. Oude Gracht). 15230. Openstelling van het Hoofdkantoor Op Werkdagen van 7.30 uur 'smorgens tot 7.30 uur 's avonds (des Zaterdags tot 6 uur 's avonds). Op Zon- en Feestdagen van 11.— tot 12.— uur smorgens. Voor de navolgende diensten gelden de daarachter vermelde uren van openstelling. a Postwissels en Quitantiën alléén op werkdagen 8.30 v.—3.— n. (voor telegrafische postwissels op werkdagen en op Zon- en feestdagen gedurende de geheele openstelling van het kantoor). b Aangeteekende stukken: gedurende de geheele openstelling van het kantoor, behalve dat'des Zaterdags na 3.— uur en des Zondags (11-12 voorm.) de dienst is opengesteld voor het afhalen van alle aangeteekende stukken en voor het verzenden alleen van expresse aangeteekende stukken. 1Ar,oa i,„„„ c. Pakketpost (afdeeling Bestelling), gevestigd Stationsplein !0988, all^en °P werkdagen van 9.— v.—5.— n. (Voor het afhalen pakketten tot 8.— uur nam.) d. Pakketpost (afdeeling Verzending), gevestigd in het hoofdkantoor alleen op werk dagen van 7.30 v.—7.30 n. (des Zaterdags tot 6.— uur n.). e. Rijkspostspaarbank, gevestigd in het hoofdkantoor, alleen op werkdagen van 9. v. 7.30 n. (des Zaterdags tot 6.— uur n.). f Rijksverzekeringsbank (uitvoering Ongevallenwet), gevestigd in het hoofdkantoo alleen op werkdagen van 8.30 v.—3.— n.; formulieren wegens aangifte van ongevallen worden nochtans gedurende den geheelen duur der openstelling uitgereikt en in ontvangst g g. Rijksverzekeringsbank (uitvoering Invaliditeits- en Ouderdomswetgevestigd jn het hoofdkantoor, alleen op werkdagen van 9.— v.—3.— n h. Postcheque- en Girodienst, gevestigd in het hoofdkantoor, alleen op weikdagen van 8.30 v.—3.— n. H. J. M. A. Janssen, Directeur. C. P. V. v. Altena, Commies. H. J. Cruyff, H. v. Spankeren, H. Roggeveen, L. A. van Hoeve, H. C. Dings W. A. L. G. M. Jeurgens, Commies. S. Ubbels, Commies-titulair. C. J. v. Teylingen, P. H. v. Baasbank, Commies-titulair. C. J. Straatmans, W. Ree, R. J. H. Leenders, N. Drijver, J. v. Geelen, Kantoorbediende. W. F. C. Plagge (o.v.) W. P. J. M. Kohl (o.v.) W. H. J. v. d. Bosch, A. J. Heemstra Assistenten J. Adelaar. A. Baas. W. Flooren. P. Fris. P. M. Germes. J. C. de Groot. A. J. Hekkelman. P. F. Henneman. J. Hollenberg. H. F. Jansse. J. van de Kasteele. C. A. Koning (o.v.). J. D. Koopman. B. J. van Laere. D. W. Noteboom. J. J. C. Ophuysen.

Adresboeken Haarlem | 1926 | | pagina 33