ALGEMEENE ZAKEN. 35 Hollandsche Maatschappij der Wetenschappen. Z. K. H. Prins Hendrik der Nederlanden, Hertog van Macklenburg, Protector. Jhr. Mr. Dr. A. Röell, Voorzitter. Prof. Dr. H. A. Lorentz, Secretaris. J. A. Fontein, Penningmeester. Teyler's Stichting. (Museum Spaarne). Het Museum is, behalve Zondag en Maandag, dagelijks te bezichtigen, van 1 Mei tot 30 Sept. van 114 en van 30 Sept. tot 1 Mei van 113 uur, verder op den eersten Zondag van elke maand van 13 of 4 uur. Gelegenheid tot bezichtigen der portefeuilles van de kunstverzameling wordt gegeven Dinsdag en Vrijdag van 13 of 4 uur, op schriftelijke aanvraag aan den Conservator. De Bibliotheek is geopend op alle werkdagen van 14 uur, béhalve Maandag. Het Penningkabinet den eersten Dinsdag van elke maand van 1 1-j3 uur. J. A. Fontein, Voorzitter. Vincent Loosjes, 1 Mr. W. Cnoop Koopmans, Directeuren. J. C. Tadema, l Mr. C. W. Thöne, Mej. H. G. Dorhout Mees, Bibliothecaresse. Mr. A. Maclaine Pont, Secretaris. R. Lorentz, 2e Bibliothecaris. J. J. Doeglas, Boekhouder. Prof. Dr. H. A. Lorentz, Curator vfh. Physisch Laboratorium. Conservator vfh. Physisch Cabinet. Prof. Eug. Dubois, Curator Palaeöntologisch, Geologisch en Mineralogisch Cabinet. H. Buisman, Conservator der Kunstverzameling. A. O. van Kerkwijk, Conservator van het Penningkabinet. Leden van Teyler's Godgeleerd Genootschap: Dr. J. G. Boekenoogen, Prof. Dr. D. E. J. Völker, A. P. Feenstra Jr., Prof. Dr. H. A. Meyboom, Prof. Dr. T. Cannegieter, Prof. J. G. Appeldoorn. Leden van Teyler's Tweede Genootschap: Prof. Dr. Hugo de Vries, Prof. Dr. P. J. Blok, Prof. Dr. H. A. Lorentz, A. O. van Kerkwijk, Dr. C. Hofstede de Groot, Prof. Dr. J. W. Muller. Nederlandsche Maatschappij voor Nijverheid en Handel. Departement Haarlem. Bestuur Jhr. F. Teding van Berkhout Jr., Voorzitter. G. J. Droste Jr., Onder-voorzitter. F. H. Meyer, Penningmeester. W. B. Reynen, Secretaris. Mr. A. J. Enschedé. E. H. Krelage. A. H. Baron van Hardenbroek van Ammer- stol. H. A. J. de Bijll Nachenius. Ir. F. C. Dufour. W. Hilarius

Adresboeken Haarlem | 1926 | | pagina 37