ALGEMEENE zaken. 37 Samenstelling van het Bureau der Kamer van Koophandel en Fabrieken voor het gebied Haarlem en Omstreken. E. H. Krelage, Voorzitter. A. H. Baron van Hardenbroek van Ammerstol, Voorzitter der afdeeling Grootbedrijf tevens Onder-Voorzitter der Kamer. W. J. B. van Liemt, Voorzitter der afdeeling Kleinbedrijf, tevens Onder-Voorzitter der Kamer. Jhr. J. C. Mollerus, Secretaris der Kamer. Drs. H. A. Marcus, Adjunct-Secretaris der Kamer. Leden der Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Haarlem en Omstreken. Grootbedrijf. A. J. J. Beijnes Heemstede Westerhoutpark 20. F. J. Brinkmann Haarlem Groote Markt 9. Ir. W. J. Burgersdijk Heemstede Zuiderhoutlaan 4. N. Cohen Haarlem Wilhelminastraat 16. Mr. H. J. D. D. Enschedé Aerdenhout Zandvoortschelaan. A. H. Baron van Hardenbroek van Ammerstol Heemstede Spanjaardslaan 7. J. F. Klercq Haarlem Wilhelminastraat 34. E. H. Krelage Haarlem Stolbergstraat 6. J. C. M. Mensing Aalsmeer Stommeerweg 315. F. H. Meijer Haarlem Iordensstraat 64. Jhr. F. Teding v. Berkhout Jr. Haarlem Baan 19. D. Treur Hoofddorp Stationsweg 16. A. H. Weijburg Haarlem Raamsingel 34. Kleinbedrijf C. ten Boom Haarlem Barteljorisstraat 19. E. H. Brokmeier Zandvoort Haltestraat 40. J. van der Burg Haarlem Witte Heerenstraat 33 G. Deddens Haarlemmermeer Kruisweg 128. Th. G. C. Hooij Haarlem Kleine Houtstraat 57. W. Jonkheer Hillegom v. d. Endelaan 30. H. J. L. Klein Schiphorst Haarlem Parklaan 3. J. F. Lamp Haarlem Parklaan 99. W. J. B. van Liemt Haarlem Warmoesstraat 30. D. W. Miezérus Haarlem Coornhertstraat 29. J. C. Slis Haarlem Parklaan 53. J. H. de Swart Beverwijk Schans 19. Th. B. Weber Lisse Heerenweg 249. Haarlemsche Handelsvereeniging. Deze vereeniging is opgericht 10 Mei 1892 en hare statuten werden laatstelijk gewijzigd goedgekeurd bij Kon. besluit van 20 December 1921 No. 16. Zij heeft ten doel, door onderlinge samenwerking, de gemeenschappelijke belangen der leden te bevorderen, en hen, door alle mogelijke inlichtingen, voor schade te vrijwaren. Zij telt ongeveer 700 leden, die eene jaarlijksche contributie van 10.betalen en heeft haar bureau gevestigd Nassauplein 1, kamer No. 12, dat alle werkdagen van 912J en van 25 is geopend; Zaterdags echter van 91 uur. QMg> 10403. F. H. Smit, Voorzitter. Th. E. Joustra, Secretaris. H. Franken Jr., Penningmeester. A. H. Weyburg. Jac. Lamp. Bestuur j F. Funke. J B. W. Lasschuit. J P. de Grauw. W. Worst. Bureau van Adviezen voor den Middenstand. Nassauplein 1. F. H. Smit, Directeur. C. ten Boom, Voorzitter. H. Franken Jr. Joh. Lamp, Secretaris. P. de Grauw B. W. Lasschuit, Penningmeester.

Adresboeken Haarlem | 1926 | | pagina 39