38 ALGEMEENE ZAKEN. Rechtsgeleerde Adviseurs Mr. T. M. A. v. Löben-Sels. Mr. A. Bruch en Mr. J, H. J. Simons. Deurwaarder L. A. Glaser. Informatie- en Incassobureau. Kamer No. 12. Cg^ 10403. F. H. de Bruin, Administrateur, Gr. Houtstraat 50rood. Raad van Bijstand. A. Funke Sr. A. Meyer. O. Th. Dantuma. H. Stinis. A. Weill. Joh. Lamp. C. ten Boom. J. van Beem. j. van den Burg. Christelijke Vereeniging van den Handeldrijvenden en Industrieelen Middenstand. C. ten Boom, Voorzitter. G. J. Veldwijk, Secretaris. C. M. J. Baas. J. G. Hoffmann. Bestuur: J. H. D. van Hemsbergen, Penningmeester Leden W. Roodenburg. G. Wolzak Hzn. R. K. Middenstandsvereeniging voor Haarlem en Omstreken. Bestuur H. J. M. Bartels. J. F. G. Huizing. R. A. J. M. Schlatmann. J. van der Pigge. P. J. M. van Tetering, Voorzitter. W. J. B. van Liemt, Vice-Voorzilter. Joh. F. Lamp, le Secretaris. H. J. L. Klein Schiphorst, le Penning meester. I J. Albers, Voorzitter der Afdeeling Manufacturers. G. Alders, Smedenpatroons. D. J. van Dam, Strijkindustrieelen. F. van Dam, Stucadoorspatroons. C. van Eyk, Loodgieters- en Fitterspatroons. P. J. Huyg, Waschindustrieelen. Joh. de Mol, Melkhandelaren. E. J. van Lent, Schilderspatroons. F. A. M. Seuter, Perscommissie. Geestelijke Adviseurs De Zeereerwaarde heer Rector J. P. J. Kok, Algemeen Adviseur. De Weleerwaarde Heer J. P. A. Brinkman, Adviseur van Afdeelingen. A. H. J. Frankemolle, G. Keyzer, (vacature). H. A. C. M. Wennen, Mr. J. H. J. Simons, Rechtskundig Adviseur. Dr. H. J. M. Janzen, Finantieel Adviseur. De Middenstandscentrale voor Haarlem en omliggende Gemeenten. Bestuur F. H. Smit, Algemeen Voorzitter ged. 1925 (Voorzitter der Haarlemsche Handelsvereen.)* ged. 1926 is Algemeen Voorzitter: P. J. M. van Tetering. C. ten Boom, Vice-Voorzitter (Voorzitter der Chr. Ver. voor den Handeldrijvenden en Industrieelen Middenstand). P. J. M. van Tetering, Algemeen Secretaris (Voorzitter der R. K. Middenstandsvereen.), Groote Markt A. 10134. Leden Van den Middenstandsraad zijn alle Bestuursleden van: De Chr. Ver. van den Handeldrijvenden en Industrieelen Middenstand; De Haarlemsche Handelsvereeniging; De R. K. Middenstandsvereeniging.

Adresboeken Haarlem | 1926 | | pagina 40