ALGEMEENE ZAKEN. 39 Winkeliersverenigingen. Barteljorisstraatvereeniging A. H. Weijburg, Voorzitter. A. Weill, Secretaris. Groote Houtstraatvereeniging F. H. Kehlenbrink, Secretaris. Jansstraatvereeniging C. Nel, Secretaris, Jansstraat 34. Janswegvereeniging H. F. J. van Warmerskerken, Secretaris, Jansweg 29rood. Kleine Houtstraatvereeniging J. J. A. v. d. Linden, Secretaris, Kleine Houtstraat 8. Koningstraatvereeniging J. C. v. Brussel, Voorzitter. E. M. Bouman, Secretaris, Koningstr. 51. Kruisstraat-Kruiswegvereeniging H. Stinis, Voorzitter. W. F. H. Voet, Secretaris, Kruisstraat 39. Spaarnwouderstraatvereeniging: J. F. Keimpema, Voorzitter, Spaarnwou- J. Scholtens, Secretaris, Spaarnwouder- derstraat 96. straat 53. Zijlstraatvereeniging A. T. Pielage, Voorzitter. Tb. Dantuma, Secretaris, Zijlstraat 79. M. Scheer, Voorzitter. F. Duijn, Voorzitter. H. Smits, Voorzitter. J. Braakman, Voorzitter. Vereeniging van Winkeliers in Koloniale Waren „Ons Belang". Gevestigd te Haarlem. Goedgekeurd K. B. 21 Nov. 1919. Kantoor en Magazijn: Witte Heerenstraat 31. 0«!#> 10485. Bestuur Vakafdeeling N. van Lingen, Voorzitter, Gen. Cronjé- straat 76. Tel. 14366. J. van der Burg, Secretaris, Witte Heeren straat 33. Tel. 10485. P. G. Knibbe, Penningmeester, Pieter Kies- straat 38. Tel. 12432. H. C. de Graaff, Commissaris, Oranjeboom- straat 113. A. B. Slothouber, 2de Voorzitter, Saenre- damstraat 00. Jac. F. van Garderen, 2de Secretaris, Voor uitgangstraat 89. P. Molenaar, 2 de Penningmeester, van Marumstraat 29. Bestuur lnkoopafdeeling Coöperatie H. C. de Graaff, Voorzitter, Oranjeboom straat 113. v T. Kroon, Secretaris, Pretoriaplein 14. J. v. d. Burg, Penningmeester (Inkooper), Witte Heerenstraat 33. Tel. 10485. Joh. van Looy, Commissaris, Nassaulaan 3. G. T. C. Kroon, 2de Voorzitter, Fabricius- straat 11. W. A. P. F. L. van Leeuwen, 2de Secretaris, van Marumstraat 48. Jac. F. van Garderen, 2de Penningmeester, Vooruitgangstraat 89. Algemeene Vereeniging voor Bloembollencultuur. Deze vereeniging, in 1860 opgericht, stelt zich ten doel behartiging van de belangen van het bloembollenvak in het algemeen. Zij organiseert tentoonstellingen in binnen- en buitenland teneinde de artikelen door haar leden gekweekt, meerdere bekendheid te geven, is werkzaam ter bevordering van den afzet van bloembollen, stelt reglementen vast voor den binnenlandschen handel in bloembollen en treedt bemiddelend op bij handelsgeschillen, zij vertegenwoordigt de bloemkweekers naar buiten en dient hun algemeene belangen, zonder zich te begeven op het terrein van het uitsluitend individueel belang harer leden'of van speciale groepen daarvan. Ter uitoefening van haar taak heeft de Vereeniging een Scheidsgerecht voor den Bloembollenhandel ingesteld (1911), heeft zij een Bloembollenbeurs gevestigd in het Gem. Concertgebouw (Maandags), doet zij een 2-maal wekelijks verschijnend orgaan uitgeven (Het Weekblad voor Bloembollencultuur, Redactie: Lange Begijnestraat 13, Uitgevers N.V. Drukkerij v/h. De Erven Loosjes), houdt £ij om de vijf jaar een groote tentoonstelling.

Adresboeken Haarlem | 1926 | | pagina 41