40 ALGEMEENE ZAKEN. De leiding der vereeniging welke op 1 Januari 1925, 15 Eereleden, 19 donateurs en 3225 leden telde, verdeeld in twee groepen en 35 afdeelingen berust bij een Hoofdbestuur. Leden der Vereeniging kunnen zijn in Nederland woonachtige personen, al of niet bloem- bollenkweeker of handelaar. Voorzitter is de heer Ernst H. Krelage te Haarlem, Algemeen Secretaris-Penningmeester de heer H. J. Voors te Heemstede. Het Secretariaat der Vereeniging is gevestigd: Lange Begijnestraat 13 te Haarlem. 0-4> 13626. Bond van Bloembollenhandelaren te Haarlem. Wilhelminastraat 13. Telef. Inter. No. 1198S. Algemeen Bestuur A. S. Rijnierse, Voorzitter, Overveen. R. Veldhuijzen van Zanten Gzn., Penning meester, Hillegom. Mr. M. van Toulon van der Koog, Secre taris-Administrateur, Haarlem. L. W. F. Nix, Adjunct-Administrateur, Haarlem. Leden van het Algemeen Bestuur: H. v. Zonneveld te Sassenheim, voorzitter van Groep I (Amerika en Canada). J. Bijvoet te Overveen, voorzitter van Groep II (Gr. Britannië en Ierland). C. de Wreede te Hillegom, voorzitter van Groep III (Duitschland en Oostenrijk- Hongarije). G. van der Veld, te Lisse, voorzitter van Groep IV (Frankrijk en Romaansche landen). voorzitter van Groep V (Rusland). J. Hylkema, te Hillegom, voorzitter van Groep VI (Scandinacië, Denemarken, en Finland). Volksuniversiteit. Bestuur A. H. Gerhard, Voorzitter, J. M. Coenenstraat 31, Amsterdam. J. S. Bartstra, Secretaris, Zonnelaan 49. 14442. Mr. P. Fuhri Snethlage, Penningmeester, Jansstraat 19. (J»4> 11484. Mr. A. Bruch. Dr. J. J. Haak. Dr. C. Spoelder. Mej. J. Berdenis v. Berlekom. Mr. A. S. Miedema. Jhr. F. Teding v. Berkhout Sr. Ir. F. C. Dufour. Dr. J. D. Bierens de Haan. Mr. M. W. Scheltema. Dr. G. E. v. d. Bergh v. Eysinga. Mevr. Dr. J. v. d. Bergh v. EysingaElias. Mej. Chr. Farret. Dr. J. B. Schepers. Dr. L. C. Kersbergen. Mevr. P. J. Willekes MacdonaldReyn- vaan. M. de Braal. Dr. G. E. Opstelten. J. C. Peereboom. D. de Vos. Ir. H. A. J. de Byll Nachenius. C. W. de Visser. Gedelegeerden van aangesloten vereenigingen J. C. Tadema (Nut v. 't Algem.). Mej. B. v. d. Heuvel Rynders (Nut v. 't Algemeen). K. v. d. Berg Jr., (H.B.B.). W. Lamerus. Mevr. H. F. G. Oostdijk (Bond v. Ned. Ond.). Jac. Jansen (Bond v. Ned. Ond.). A. Hillebrand (Nat. Verb, v: Gem.-Ambt.). M. A. Reinalde (S.D.A.P.). J. A. Schol P. Jongepier (Bond v. Technici). W. Ch. v. Daalen (Mercurius). W. P. v. d. Vlerk L. W. J. Avelingh (Bond v. Ambt. Ned. Spoor). G. J. Veldheer (Bond v. Ambt. Ned. Sp.). G. Ras (Ver. van Leeraren).

Adresboeken Haarlem | 1926 | | pagina 42