N. V. Drukk. De Erven Loosjes UCT |*rr*tse JOH. P. KOPPEN Haarlem Sfiï Ged. Oudegr. 88, HAARLEM DRUKWEFU< Prijscouranten, Tijdschriften, Dissertaties, enz. Voor het plaatsen van advertenties in de INTERLOCALE- en LOCALE TELEFOONGIDSEN wende men zich tot 434 Alphabetische Naamlijst van Inwoners van Haarlem en Omstreken. Kooij, H. H. J. slager, Morinnesteeg 16. Kooij, H. J. kleermaker, Hagestraat 3. Kooij, H. W. slager, Hagestraat 34. 12796. Kooij, H. W. B. Vogelenzangscheweg 30 (BI.daal). Kooij, J. veehouder, Franklinstraat 82 (Heemstede). Kooij, J. Delftstraat 18. Kooij, J. le Hoogewoerddwasrsstraat 27 (Schoten). Kooij, Mej. J. E. E. Koudenhorn 64b. Kooij, K. stratenmaker, Zwaardstraat 15. Kooij, Mej. N. Wagenmakerslaan 4. Kooij, P. kantoorbediende, Prinsen Bolwerk 38. Kooij, P. kantoorbediende, Jordenstraat 32. Kooij, T. slagersknecht, Saenredamstraat 16. Kooij, Wed. W. Brouwersstraat 146. Kooij, W. P. N. meubelmaker, stoffeerder «n verhuizingen, Kromme Elleboogsteeg 2. 13422. Kooij, Mej. W. S. Ursulastraat 16c. Kooij, Wed. J. v. d. Jan Haringstraat 11. Kooyker, Wed. C. Potgieterweg 11 (Bl.daal). Kooijker, G. C. onderwijzeres, Potgieterweg 11 (Bl.daal). Kooijman, H. Tugelastraat 44 (Schoten). Kooijman, J. opperman, Bauduinlaan 17 (Halfweg). Kooijman, J. J. ketelmaker; Damaststraat 10. Kooijman, K. grondwerker, Haarlemmermeerstraat 15 (Halfweg). Kooijman, L. schoenmaker, Raadhuisstraat 32 (Heemstede). Kooijman, L. B. smid C. W., Hofdijkstraat 11. Kooijman, L. B. gepensioneerd, Glasblazerstraat 5. Kooijman, M. Tugelastraat 44 (Schoten). Kooijman, S. behanger, J. F. Helmerstraat 20 (Haarl.liede). Kooijmans, M. boekhouder, Aelbertsbergstraat 50. Kooijmans, W. C. behanger, Wagenmakerslaan 1 c. Kop, F. H. D. Oosterlaan 25 (Heemstede). 0*>$> 28244. Kop Pzn., Wed. J. Wilsonsplein brood. Kop, J. H. officier ter koopvaardij, Wilsonsplein brood. Kop, S. W. kapper, Jansstraat 5larood. Koper, B. A. bode gem. lichtfabr., Teding van Berkhoutstraat 12rood. Koper, C. J. bloemistknecht, Leidschevaart 42 (Bl.daal). Koper, E. A. magazijnbediende, Amsterdamstraat 14. Koper, Mej. G. naaister, Zandvaartkade 14 (Heemstede). Koper, H. F. garageknecht, Patriarchstraat 10. Koper, H. M. Korte Spaarne 7. Koper, J. kantoorbediende, Tulpenkade 2 (Bl.daal). Koper, J. Kastanjelaan 9 (Heemstede). Koper, J. Ged. Schalkburgergracht 71 (Schoten). Koper, J. werkman, Elswoutslaan 5 (Bl.daal). Koper, Wed. J. Tetterodestraat 32rood. Koper, L. voorman E. S. M., Amsterdamschevaart 21rood (Haarl.liede). Koper, N. M. machinist, Dorreboomstraat 14. Koper, R. werkman, Oranjestraat 3e. Koperen, A. van J. F. Helmerstraat 6 (Haarl.liede). Koperen, J. van groentenkoopman, Busken Huetstraat 43. Koperen, J. J. van pakhuisknecht, Da Costastraat 7 (Haarl.liede). Koperen, W. van Boerensteeg 8. ,,'t Kopje", middelbare school voor meisjes, Hooge Duin en Daalsche- weg 9 (Bl.daal). Qbg> 22122. Kopjes=Nieman, J. D. Gen. Cronjéstraat bOrood (Schoten).

Adresboeken Haarlem | 1926 | | pagina 438