ALGEMEENE ZAKEN. 41 Maatschappij tot Nut van 't Algemeen. Departement Haarlem. (Lange Veerstraat 16). Mr. J. W. van den Vlugt, Voorzitter, Zomerluststraat 8. J. T. Kersten, Vice-Voorzitter, Heemsteedsche Dreef 280. J. H. Daam van Tubergen, Secretaris, Boekenrodestraat 4. W. Stolp Jr., Penningmeester, Heerenweg 156. D. E. L. van den Arend, Aerdenhout. J. Wildschut, Koninginneweg 103. Mej. M. A. NieuwenhuijzenKruseman, Frederikspark 2. Mej. E. Pauw, Lucas van Leydenlaan 9. J. Westerman Holstijn, Paviljoenslaan 9. Concierge W. C. Meyer, Lange Veerstraat 16. Volksbibliotheek van 't Nut van 't Algemeen. (Lange Veerstraat 16). Winterhalfjaar-Zitting: Vrijdags van 7—9 uur en Zaterdags van 1|3 uur, (uitsluitend voor kinderen). Vereeniging „Weldadigheid naar Vermogen". Bureau Proveniershuis, vap 912J en van 24 ure. A. J. H. Graaf van Lynden, Voorzitter, Zijlweg 103. C. L. W. van IJsendijk, Nicolaas Beetslaan 1, Aerdenhout. Mej. M. C. J. Keeser, Administratice, Raamvest 5a. „HAERLEM", Vereeniging tot bevordering der kennis van het heden en verleden van Haarlem en Omstreken. Deze vereeniging, opgericht den 2 November 1901 en waarvan de statuten werden goedgekeurd bij Kon. besluit van 31 Mei 1902 No. 42, stelt zich ten doel de beoefening van de geschiedenis van Haarlem en Omstreken, en tracht deze uit de bronnen te leeren kennen en te doen kennen. De Vereeniging bestaat uit begunstigers, gewone leden, donateurs en donatrices, werkende leden en correspondeerende leden. Zij telt 47 donateurs en 350 leden en begunstigers. Jaarlijks dragen begunstigers bij 0.50 tot ƒ1.gewone leden 2.50 en donateurs en donatrices minstens 5.Het laatste wordt rrfen ook door een schenking van minstens 50.in eens. Beschermheer. Jhr. Mr. Dr. A. Röell, Commissaris van H.M. de Koningin in Noord-Holland. Eere-Voorzitter. C. Maarschalk, Burgemeester van Haarlem. Bestuur. Johs. de Breuk, Voorzitter, Jansstr. 55. J. L. Tadema, Secretaris, Gedempte Oude Gracht 91. L. C. Dumont, Emmastraat 30. H. E. Knappert, Wilhelminapark 17. C J. Gonnet, Paviljoenslaan 1. Mr. A. J. Enschedé, Huize „Haerlheim", Aerdenhout. Vincent Loosjes, Baan 29. J. D. Rutgers van der Loeff, de Génestet- weg 6, Bloemendaal. Mr. P. G. van Tienhoven, Heerengracht 260, Amsterdam. Jan Veder, Julianastraat 30.

Adresboeken Haarlem | 1926 | | pagina 43