ALGEMEENE ZAKEN. 45 Kerken. Nederduitsche Hervormde Gemeente. Groote Kerk, Groote Markt. Janskerk, Jansstraat. Nieuwe Kerk, Nieuwe Kerksplein. Bakenesser Kerk, Vrouwesteeg. Noorder Kerk, Velserstraat. Vrijzinnig Hervormden, Vestestraat. Pinkstergemeente, gebouw „Immanu.T', Nieuwe Kruisstraat 14. Evangelisch Luthersche kerk, Witte Herenstraat. Remonstrantsche Geref. kerk, Prins Hendrikstraat. Kerk Vereenigde Doopsgezinde Gemeente, Groote Houtstraat. Gereformeerde Kerk A en B Gedempte Oude Gracht. C Ridderstraat, Christelijke Gereformeerde Kerk, Raaks. Kerk der Evangelische Broedergemeente, Parklaan 34. Kerk der Zevendedag Baptisten, Parklaan 21. Baptisten Kerk, Lange Wijngaardstraat 28. Hersteld Apostolische, Zuiderstraat 15. Hersteld Apostolische, Brouwersvaart 112. Vrije Evangelische Gemeente, Jacobijnestraat 20. Roomsch-Katholieke. St. Bavo (Kathedraal), Leidsche Vaart. Kerk van den H. Jozef, Jansstraat. H. Antonius van Padua, Nieuwe Groenmarkt. het Allerheiligste hart, Kleverparkweg. O. L. Vr. Rozenkrans en den H. Dominicus, Spaarne. den H. Johannes de Dooper, Amsterdamstraat. Groote Kerk. George Robert, Organist. Orgelbespeling. Gedurende de maanden April, September en October op Dinsdag- en Donderdag middag van 2 tot 3 uur. Gedurende de maanden Mei tot en met Augustus op Dinsdagmiddag van 2 tot 3 uur en op Donderdagavond van 7| tot 8J uur. Overeenkomstig Raadsbesluit van 12 Maart 1913 kan men den organist uitnoodigen een buitengewone Orgelbespeling te houden op andere tijden dan boven aangegeven. De kerk is dagelijks te bezichtigen tegen betaling van 0.25 per persoon. Voor het bezichtigen van den toren wende men zich tot den Koster. Het Frans Hals Museum der Gemeente Haarlem. Groot Heiligland 62. G. D. Gratama, Directeur. Tegen entrée van 0.25 per persoon: Januari, Februari, November en December van 103 uur. Maart, April, Mei, September en October 104 Juni, Juli en Augustus 105 2e Paaschdag, Hemelvaartsdag, 2e Pinksterdag en 2e Kerstdag (laatstgenoemde niet op Zondag vallende) 123 Gesloten: Nieuwjaarsdag, Koninginnedag. Kosteloos te bezichtigen Zondags van 103 uur en elke le Woensdag der maand en Januari, Februari, November en December van 103 uur. Maart, April, Mei, September en October 104 Juni, Juli en Augustus 105 G. D. Gratama, Directeur. K. v. Pel, Bewaarder. J. A. Buddingh, Portier. B. D. Bruining, Bode. B. Cornet, Bode. G. de Lugt, A. Hensen,

Adresboeken Haarlem | 1926 | | pagina 47