ALGEMEENE ZAKEN. 47 Vereeniging tot Verbetering van het Lot der Blinder» in Nederland en Koloniën. Bestuur J. KuyperHeyblom,. Mevr. C. M. Bloemendaal. Dr. Fred. Muller, Zenuwarts, Julianastraat. G. Munster van Heuven, Bloemendaal- scheweg 113e (BI.daal). Mevr. L. Pliesterde Vries, Julianaweg, Oyerveen. Mr. J. G. Robberssen Jr., Voorzitter, Wes- terhoutpark 23. Dr. G. W. Brongersma, Oogarts, Wil- helminastraat Mej. A. I. Cool, Penningm., Zijlweg 60. Mej. Chr. A. Doorn, Secretaresse, Heeren- weg 223. Mej. T. C. v. Dorsser, Kleverpark 41. Vereeniging „Het Brokkenhuis" voor Haarlem en Omstreken". Gevestigd Donkere Spaarne 32. Deze vereeniging heeft ten doel: 1°. Verstrekking tegen zeer geringen prijs van kleeding, goederen, meubilair, e. d., aan behoeftige en onvermogende personen en gezinnen, zonder onderscheid van'kerke lijke gezindte. 2°. Gratis verstrekking aan die personen en gezinnen, die niet in staat zijn dien geringen prijs te betalen. De Vereeniging tracht het bovenomschreven doel te bereiken: a. Door het aanwerven van leden, begunstigers en donateurs. b. Door het inzamelen van goederen en giften van de ingezetenen van Haarlem en Omstreken. c. Door het houden van bazars, liefdadigheidsuitvoeringen, publicaties, e. d. Het Secretariaat is gevestigd Jansweg 39, Haarlem. D. Heijting, Voorzitter, Westerhoutstraat 1. Heemstede. Mevr. A. M. J. van Marselis Hartsinck, Vice-Presidente, Floraplein 23. P. J. Mulder, le Secretaris, Jansweg 39. Mevr. C. S. de Veer, 2e Secr., Kleverlaan 50. G. C. A. Junge, le Penningmeester, Prin- sessekade 1, Heemstede. Mevr. G. J. v. d. Vangst, 2e Penningm., Brederodestraat 14. Zuster P. L. Schouten, St. Elisabeth's Gasthuis. Zuster D. Casander, Mariastichting. Bestuur Zuster M. Merison, Diaconessenhuis. Mevr. C. Knottenbelt, Gasthuissingel 6rd. Mevr. J. A. Schippers, van Eedenplein 11. Mej. J. A. Lefebvre, Zuider Houtlaan 2, Heemstede. Mej. M. C. J. Keeser, Raamvest 5a. Zuster A. Huizinga, Z. B. Spaarne 146, (Leger des Heils). H. J. Bouman, Schouwtjeslaan 63rood. P. V. van Dobben, Groote Houtstraat 8. C. Nel, Jansstraat 38. M. M. Dekker, Zocherstraat 67. G. Jansen Hendriks, Krelagestraat 32zw. Joanna van LijndenTeding van Berkhout-Stichting. Ged. Raamgracht 75/79 en Oude Raamstraat 8 en 10. Dr. P. Scheffelaar Klots, Geneesheer-Directeur. Maria-Stichting. (Kamperlaan 4). Dr. E. Hamer, Rector. Geneesheeren Dr. J. Th. Peters, Geneesheer-Directeur. Dr. M. Jesserun. Prof. G. van Walsem. Dr. Th. Koot. Dr. F. Muller. Dr. J. Waller Zeper. Dr. E. Frank. Dr. L. Naessens. Dr. J. Kroon. Dr. K. Valken. Dr. R. van der Veld. Dr. v. Beers Dr. C. Bos. Diakonessenhuis. (Hazepaterslaan 24). Bestuur Jhr. Mr. P. Teding van Berkhout, Voorz. L. L. Graaf van Randwijck, Penningmeester. A. Burdet. Mevr. Douair. H. M. J. van Lennep- Cloëtta. Mevr. Douair. H. A. J. SandbergRöell. Mevr. S. W. C. J. Teding van Berkhout Camerling Helmolt. J. C. Wolterbeek. G. van Tienhoven. Ds. Fr. Postma, Secretaris.

Adresboeken Haarlem | 1926 | | pagina 49