N.V. Drukk. Z°:;,De Erven Loosjes U ET JOH. P. KOPPEN gJlcS."» Haarlem ES adres voor Eerste klas Ged. Oudegr. 88, HAARLEM L*±± DRUKWERK O Prijscouranten, Tijdschriften, Dissertaties, enz. Voor het plaatsen van advertenties in de INTERLOCALE- en LOCALE TELEFOONGIDSEN wende men zich tot 505 Meel, L. van landarbeider, Fuhrhopstraat 6 (Schoten). Meel, P. J. van opperman, Oranjeboomstraat 5. Meelker, J. F. timmerman, Oudeweg A. 21 (Haarüiede). Meenen, J. J. drogist, Rollandstraat 72. Meenhorst, G. J. vuurwerker, Gen. Bothastraat 128 (Schoten). Meenhorst, H. machinist K. W.-I. M., Crayenesterlaan 8 (H.stede). Meenhorst, J. chocoladebewerker, Frans Halsstraat 54rood. Meent, E. J. v. d. Bosch en Duinlaan 17 (BI.daal). Meent, J. van de wagenmaker Ned. Spoorw., Gen. Joubertstraat 19rood. Meent] Mevr. M. A. van der Kleverparkweg 21d rood. Meer, A. van der wijnhandelaar, Kleine Houtweg 95. Meer, H. F. van bankbediende, Cort v. d. Lindenstr. 6 (Haarl.liede). Meer] A. van der handel in wijnen en gedistilleerd, Kleine Houtstraat 40. 11575. Meer, A. van der koetsier, Korte Lakenstraat 12rood. Meer] A. van der behanger, Korte Lakenstraat 12boven. Meer] A. van der tuinman, Glipperweg 87 (Heemstede). Meer, A. van der barbier, Paul Krugerkade 11 (Schoten). Meer] A. A. van der chemisch verver, Zomervaart 12/. Meer] A. J. van der aannemer begrafenissen, Bakkerstraat 2a. C^P 13315. Meer, A. P. van der winkelbediende, Zakstraat 4c. Meer] B. C. van der schilder, Harmenjansweg 51. Meer] C. J. R. van der Judith Leysterstraat 38. Meer] D. van der Merovingenstraat 46. Meer, D. P. van der Zomerlustatraat 2 (Heemstede). Meer, IMej. E. van der Laurens Costerstraat 11. Meer, F. van der timmerman, Korte Lakenstraat 12rood. Meer, F. Th. van der tuinman, Jan v. d. Bergstraat 5 (Heemstede). Meer] G. van der landbouwer, Vogelettzangscheweg 8 (Bl.daal). Meer, H. J. J. van der rijwielhandelaar, Schagchelstraat 7. 12422. Meer, J. van der officier koopvaardij, Maxwellstraat 20. Meer] J. van der klerk bij de politie, Brouwersplein 16. Meer, J. van der machinist, Ursulastraat 15. Meer, Wed. J. van der Koediefslaan 22 (Heemstede). Meer] Joh. van der kok, Meester Joostenlaan 5. Meer, J. C. van der magazijnknecht, Esschilderstraat 20. Meer, J. J. van der arbeider, Zuiderstraat 21rood. Meer] J. M. van der brievenbesteller, Iepenlaan 48 (Heemstede). Meer] J. M. B. van der kantoorbediende, Emmalaan 29 (Bl.daal). Meer] J. G. van der brievenbesteller, Berkenlaan 10 (Heemstede). NIeer, g"eb. v. d. Wateren, Wed. van der Floresstraat 22 (Schoten). Meer, P. van der arbeider, Heerensingel 71/. Meer, P. van der magazijnknecht, Ridderstraat 24rood. Meer, P. van der seinhuiswachter, Grebberstraat 20. Meer, P. C. van der metaalschaver, Saenredamstraat 56rood. Meer, Wed. P. F. A. van der Gortesteeg 17. Meer, S. van der Spaarnelaan 2 (Heemstede). 10364. Meer, Th. van der Saenredamstraat 58. Meer, W. J. van der lettergieter, Soutmanstraat 42. Meerburg, Mej. A. K. naaister, Schote'rweg llrood (Schoten). Meerburg, H. A. Hyacintenlaan 19 (Bl.daal). Meereboer, D. lunchroom en restaurant, Ged. Oude Gracht 97. Meerem, L. M. van machinebankwerker, Wouwermanstraat 11. Meerens, F. J. Leidschevaartweg 185 (Heemstede).

Adresboeken Haarlem | 1926 | | pagina 509