ALGEMEENE ZAKEN. 51 REDDINGSBRIGADE. Plaatsen waar Reddingsboeien, Dreggen en middelen om aan drenkelingen de [eerste hulp te kunnen verleenen, voorhanden zijn. Een of meer dreggen zijn aanwezig in de perceelen: No. Amsterdamschevaart86 Idem (Hulpbureau van Politie). Anthoniestraat65 Bakenessergracht24, 54 Idem71 en 105 Brouwersvaart4 Idem82 Idem146 Burgwal58 Catharijnebrug (Kantoor Haven- en Kaaigeld) Friesche Varkensmarkt (Bewaarder 21 Opleidingsschool) Idem (gebouw Roei- en Zeilvereeniging „Het Spaarne") Gasthuisvest 47 (Gasthuis) Gravesteenenbrug (Wachtershuis) Groote Houtbrug (Hulpbureau van Politie) Harmenjansweg83 Heerensingel93 Idem129 Heerenvest (Lange)104c en 140 Hooimarkt14 Houtmarkt35 Jansstraat2 Kampervest7 Kinderhuissingel54 Koningstraat (Hulpbureau van Politie). Korte Dijk17 Korte Jansstraat8a Koudenhorn58 Langebrug (Wachtershuis) Leeghwaterstraat2 Leidscheplein (Hulpbureau van) Politie) No. Leidschevaart50 Idem90 Idem248 Idem (Café 't Schouwtje) Melkbrug (Wachtershuis) Nieuwe Gracht21 Oostvest48 1 35 2 1 5 16 9 67 Oranjekade Idem Ostadestraat Prinsen Bolwerk Raamvest Rolhuizen Schalkwijkerstraat Schalkwijkerwegf Schotersingel2 Schoterweg6 Schouwtjeslaan51rood Smedestraat (Hoofdbureau v. Politie). Spaarndamscheweg (Werf Conrad)... Spaarnwouderstraat33 Idem Stationsplein (Hulpbureau van Politie). Turfmarkt Veerpont Westergracht 47 Idem. Westerstraat Zandersbrug (Wachtershuis) Zuider Buitenspaarne (Veerpont) Idem Idem (dubbele buurt)76 Idem146 rood Idem176 Zijlstraat1 60 16 79 45 Voorts zijn bij den Commissaris van Politie (Hoofdbureau Smedestraat) en :n elk der politieposthuizen aan het Stationsplein, de Groote Markt, het Leidscheplein, de Groote Houtbrug, en de Amsterdamsche Poort voorhanden twee kisten met geneesmiddelen voor het verleenen van eerste hulp aan drenkelingen, enz. (verbandtrommels) reddingsboeien en haken zijn aanwezig in de wachtershuizen aan de Langebrug, Melkbrug, Gravesteenenbrug, Catharijnebrug, Zandersbrug en Oosterbrug (gebouw gemeente-reiniging) benevens in het gebouw der Roei- en Zeilvereen. „Het Spaarne aan de Friesche Varkenmarkt; reddingshaken zijn bevestigd aan de Pieter Kiesbrug, Zijlbrug, Brouwersbrug, Prins Hendrikbrug, Nassaubrug, Kruisbrug, Jansbrug, Korte Jansbrug, Begijnebrug, Korte- brug, Noorderbrug, Schoterbrug, Kinderhuisbrug, Leidschebrug, Emmabrug, Raambrug, Groote Houtbrug, Kleine Houtbrug, Manégebrug, Schalkwijkerbrug, Kwakel Heeren singel, Amsterdamschebrug, Vrouwebrug, Kennemerbrug, Nagtzaambrug, Ringbrug (Ringvaart Haariemmermeerpolder) en Jan Gijzenbrug, aan den voorgevel van het perceel Burgwal 36, aan den voorgevel van het perceel Zuider Buitenspaarne 148, aan het Veilinggebouw Koudenhorn, Kloppersingel aan het hek tegenover de Rozenhagenstraat., en een gedrukt exemplaar der voorschriften omtrent de behandeling van drenkelingen enz. moet hangen in alle tapperijen; indien voor een waterongeval, bij gasverstikking of electriciteitsongeval de hulp der reddingsbrigade noodig is, opbellen 10231. Vandaar uit worden de leden onmiddellijk opgeroepen.

Adresboeken Haarlem | 1926 | | pagina 53