W. VAN PUTTEN, Generaal Cronje'straat 111 N.V. Drukk. Teen De Erven Loosjes UCT 610 Alle soorten gerookte Visch - Steeds groote sorteering versch Fruit, Chocolaterie en Comestibles Concurr. adres Pusch, A. J. J. musicus, Ged. Schalkburgergracht 13' (Schoten). Put, J. W. winkelier in koloniale waren, Barendsestraat 13. Put, J. van der winkelier, Schoterweg 50a. Puthker, Mej. A. C. J. strijkster, Cloosterweg 41 (Heemstede). Putker, Wed. D. Eendjespoortstraat 8. Putker, J. F. smid, Baljuwslaan 3. Putman, A. A. werkman, Vergierdeweg 28 (Schoten). Putman, C. A. A. J. M. stuurman, K. N. S. M., Rijksstraatweg 86c, (Schoten). Puts, C. J. poetser Ned. Spoorw., Fabriciusstraat 38. Puts, H. J. H. beeldhouwer, Byzantiumstraat 48. Puts #zn., M. C. schoenmaker en aanspreker, Anthoniestraat 35. Puts, N. D. stoker, Antoniestraat 35. Puts, W. P. schoenmaker, Anthoniestraat 33rood. Putscher, J. A. Oranje Nassaulaan 9b (Overveen). Putsman, J. A. brievenbesteller, Veldlaan 57 (Bl.daal). Putte, W. van de vertegenw. Nat. Cast. reg. Co., Kleverparkweg 58. Putte, C. van der timmerman, Kanaalweg 19 (Halfweg). Putte, Wed. J. van der Raadhuisstraat 37 (Heemstede). Putten, A. van Leliestraat 38. Putten, Wed. A. C. van Voorhelmplein 17rood. Putten, A. G. van tuinman, Meidoornplein 46 (Schoten). Putten, C. van schoenmaker, Gen. Joubertstraat 76. Putten, D. van opzichter, Merkmanstraat 25. Putten, H. van electr. smederij, Ged. Raamgracht 64/66. C«^> 10982. Putten, H. van timmerman, Bakkerstraat 44. Putten, H. J. J. van schoenmaker, Regulierstraat 1. Putten, H. N. van mr. smid, Gedempte Raamgracht 57. Putten, J. A. van Hendrik Roozenlaan 22 (Bl.daal). Putten, P. van electricien, Wilsonsplein 5. C®4> 13756. Putten, P. van chauffeur, Coltermanstraat 10. Putten, P. van chauffeur, Duvenvoordestraat llrood. Putten, P. van monteur, Stolbergstraat 2. Putten, Wed. P. van Lange Wijngaardstraat 28rood. Putten, W. van reiziger, Voornelmplein llrood. Putten, W. van monteur, Olmenstraat 59 (Schoten). Putten, W. van visch en fruithandel, Gen. Cronjéstraat 111 (Schoten). Putten, A. van der metselaar, Lange Boogaardstraat 9. Putten, A. van der ketelmaker Ned. Spoorw., Patrimoniumstraat 12. Putten, A. van der seinhuiswachter, Zandvoortschelaan 134 (H.stede). Putten, A. van der sigarenmaker. Lange Lakenstraat 33rood. Putten, A. van der behanger, Rijksstraatweg 172 (Schoten). Putten, A. van der metselaar, Zoetestraat 13. Putten, A. van der stucadoor, Timorstraat 66 (Schoten). Putten, A. C. van der metselaar, Nassaustraat 31. Putten, A. C. van der Amsterd.vaart 8 (Haarl.liede). Putten, A. J. van der werkman, Camphuisstraat 27. Putten, A. J. van der Leidschevaart 174 (Bl.daal). Putten, A. J. van der winkelier, Rijksstraatweg 348 (Schoten). Putten, B. van der arbeider, Glipperpad 1 (Heemstede). Putten, C. van der smid, Glasblazerstraat 31. Putten, C. J. van der bankwerker, Spaanschevaartstraat 14 (Schoten). Putten, E. van der gemeente-werkman, Kruistochtstraat 6. Putten, F. van der metselaar, Koolsteeg 9. Putten, G. van der banketbakker, Timorstraat 80 (Schoten). Putten, G. A. van der timmermansknecht, Rollandstraat 13. adres voor Eerste klas Ged. Oudegr. 88, HAARLEM DRUKWERK Prijscouranten, Tijdschriften, Dissertaties, enz.

Adresboeken Haarlem | 1926 | | pagina 614