66
SPREEKUREN VAN H.H. VEEARTSEN.
J. Flohil, veearts.
J. Jongkind, Dierenarts.
D. J. Kok, Dierenarts, Vétérinair chirurg.
I J2J en 77J u., Leidsche-
vaart 70. 12111.
12J en 6J7 u. Voor on- en
minvermogenden Polikliniek
v. 8J9 u. voorm., Schoter
singel 117. 14524.
Kliniek op werkdagen van 1—3
u., Raamsingel 32. 13164.
Nederlandsche Spoorwegen.
Ir. A. G. de Koningh, Chef der Centrale
Werkplaats.
Ir. J. G. J. C. Nieuwenhuis, Ingenieur
dsr Electrische Tractie.
H. Tijman, Chef Personenstation.
J. W. Polman, Chef Goederenstation.
H. Hoekman, Chef Locomotiefdepot.
G. L. Pape, Hoofdopzichter van den Weg.
N. J. van Beek, Opzichter v. h. Seinwezen.
F. W. Grimberg, Inspecteur der Compta
biliteit.
Centrale Werkplaats
A. G. de Koningh, Chef der Centrale
Werkplaats, Uit den Boschstraat 7,
Heemstede.
S. Posthumus, Ing. Ie kl., Iordenstraat 50.
H. F. Ott de Vries, Ing. Ie kl., Tuinwijk
laan 31, Heemstede.
W. A. C. Pont, Ingenieur, Kleverparkweg
163.
A. J. A. v. d. Stadt, Magazijnmeester,
Julianaweg 313, Bloemendaal.
P. v. Zonneveld, Hoofdwerktuigkundige,
Gasthuissingel 12 rood.
M. Kummel, Hoofdwerktuigkundige, Ken-
nemerplein 36.
J. H. Leijer, Werktuigkundige, Kamper
singel 66rood.
A. P. J. de Groot, Werktuigkundige,
Goltziusstraat 10.
H. v. Huizen, Techn. Ambt., Gaelstraat.8.
J. P. H. Castricum, Techn. Ambt., Nagt-
zaamstraat lórood.
J. Veen, Werkm. 2e kl., Kleverparkweg 193.
H. Scheen, Opzichter-teekenaar, Brouwers
kade 81.
J. Mulder, Opzichter-Teekenaar, Da Costa-
straat 1 (Haarl.liede).
H. Kaan, Teekenaar, Ruysdaelstraat 3rd.
K. Bakker, Eerste Chef de Bureau, Klopper
singel 29.
J. D. de Bruijn, Chef de Bureau, Duven-
voordestraat 22.
K. Houwen, Chef de Bureau, Staten
Bolwerk 2a.
A. L. Surendonk, Bureau-referent, Bad
huisstraat 21.
E. P. W. Meeuweszen, Bureau-referent,
Kampersingel 46.
J. F. v. Duuren, Commies, Kopstraat 26.
A. v. Dijk, Commies, Schagcbelstraat lórd.
A W. Wesselius, Commies, Voorhelm
straat 14rood.
J. H. Coert, Commies, Statenbolwerk 28.
H. J. v. Langeveld, Commies, Gasthuis
singel 42 rood.
J. T. Erdtsieck, Commies, Goltziusstraat 20.
J. A. Welsink, Commies, Zijlstraat 77.
C. E. v. Fijkern, Commies, Tetterode
straat 41.
J. S. Kemp, Commies, Tetterodestraat 11.
B. G. Serné, Commies, Brouwerskade 47rd.
H. J. C Broeker, Commies, Hoofman-
straat 70.
J. H. Keizer, Commies, Anslijnstraat 23.
J. H. Knipper, Commies, Twijnders-
laan 47.
L. J. W. Aveling, Commies, Hoofman-
straat 20.
F. L. Jung, Commies, Anslijnstraat 41.
H. A. v. d. Meij, Commies, Zijlweg 12a,
Overveen.
J. T. Boersma, Commies, Ged. Schalk-
burgergracht 29, Schoten.
K. F. Bartman, Commies, Gasthuissing. 6rd
J. P. de Korne, Commies, Anslijnstraat 13.
W. de Pierre, Commies, Molenaerstr. 26a rd.
H. Wijdoogen, Commies, Voorhelmstraat
15 rood.
J. C. Kedde, Commies, Zuid Polder
straat 115.
F. L. Diel, Commies, Gaelstraat 19.
P. Mes, Commies, Timorstr. 43, (Schoten).
C. M. J. Hulshof, Commies, Velserstraat 2.
J. C. Camman, Commies-titulair, Scher
merstraat 14rood.
J. Lammers, Commies-titulair, Ruijchaver-
straat 34rood.
P Vester, Commies- titulairHoofman-
straat 34.
H. Droogendijk, Commies-titulair, Oranje
Nassaulaan 48, Overveen.
J. Brouwer, Commies-titulair, Teyler-
plein 23.
H. P. Kruijer, Commies-titulair, Merk
manstraat 1.
E. J. Th. Picard, Commies-titulair, Celebes-
straat 17 (Schoten).
P. J. Dodenhuis, Commies-titulair, Nas-
saustraat 4rood.