ALGEMEENE ZAKEN. 67 M. F. Lammertsma, Bureelambtenaar, Graafschapstraat 68. E. F. Keiler, Commies-titulairDonkere Spaarne 22. J. de Ridder, Bureelambtenaar, Kamper straat 62. P. C. Broekmeijer, Schrijver, Floresstraat 43, Schoten. M. Reijnen, Schrijver, Nassaulaan 46. A. J. v. Zutphen Jr., Schrijver, Adr. Loosjesstraat 12. N.V. Nederlandsch Reisbureau v/h. A. J. Lindeman Co. Stationsplein 13, Haarlem. Agenten der: Nederlandsche Stoomvaart Maatschappijen Stoomvaart Mij. „Zeeland" Batavier- lijn Harwichlijn White Star Line White Star Dominion Line Cunard Line Red Star Line Royal Mail Steam Packet Co. Parcific Steam Navigation Co. Yeoward Line Anchor Line Bluu Funnel Line Bibby Line Peninsular Oriental Navigation Co. Mavigazione Generale Italiana Lloyd Triestino Canadian Pacific Railway Co. Canada Line Union Castle Line Aberdeen Line Nippon Yusen Kaisha Toyo Kisen Kaisha Pacific Mail Sreamship Co. Cie. Générale Transatlantique Serviciul Maritim Roman Skandinavian Amerika Lijn Norske Amerika Linie Societa Italiana di Servixi Marittimi Svenska Amerika Linie B. N. Line (Rotterdam-Bergen) Golden Star Line American Line United States Mail S.S. Co. Orient Line Chargeurs Réunis Deutsche Ost Afrika Linie Norddeutscher Lloyd Hamburg Amerika Linie Leyland Line Union Australa sian Line Natal Line Nelson Line Hulldienst (Rotterdam-Hull) Hollandsche Stoomboot Mij. Koninklijke Luchtvaart Mij., enz. Generaal Agentuur der Nederlandsche Spoorwegen. Agenten der: Compagnie Internationale des Wagons Lits et des Grands Express Européens Mitteleuropaische Schlafwagen und Speisewagen A.G. Italiaansche Spoorwegen Scandinavische Spoorwegen Chemins de Fer de Paris a Lyon et a la Méditerannée Chemins de fer du Nord Francais Chemins de fer de l'ouest Chemins de fer de l'est South Eastern and Chattam Railway London North Western Railway Cy. North Eastern Railway Cy. Niessen Bahn Schweizerische Bundesbahnen Pilatus Bahn Brunnen Morschach Bahn Aareschlucht A.G. Rigi Bahn Arth Rigi Bahn Trummelbachfall A.G. Duitsche Spoorwegen, enz., enz. W. BUS' Stoomboot-Maatschappij. (Kantoor: Damstraat No. 27.) 1°. Van Haarlem naar Rotterdam, langs Haarlemmermeer, Oudewetering, Roelof-Arends veen, Oudshoorn, Alphen, Boskoop, Waddingsveen, Gouda, Moordrecht, Ouderkerk, Kapelle en Krimpen aan den IJssel, Stormpolder en Kralingerveer, met de Schroef- stoombooten „Stad Rotterdam" en „Burgemeester Jordens van Haarlem", voor passagiers, goederen en vee dagelijks, behalve Zaterdags en Zondags, ten 6 u. 30 min. voormiddags. 2°. Van Haarlem naar Amsterdam, langs Spaarndam, Houtrak, Westzaan en IJpolder, met de Schroefstoombooten „Lijnden", „Haarlem Packet", „Spaarne", „Stad Haarlem" en ,,P. van der Hoog", voor passagiers en goederen. Dagelijks, uitge zonderd des Zondags; Zomerdienst van 1 April tot 31 October, ten 6 u. voormiddags; Winterdienst van 1 November tot 31 Maart 6 u. voormiddags. 3°. Van Haarlem over Vijfhuizen, Cruquius, Bennebroek, Hillegom, Lisse, en de Kaag naar Leiden, voor passagiers en goederen. Des Vrijdags ten 3 u. voormiddags. 4°. Van Haarlem, langs Spaarndam, Houtrakpolder, Nauerna, Westzaan, Krommenie, Knollendam en Spijkerboord naar Purmerend, voor passagiers en goederen. Eiken Dinsdag ten 2 u. 15 min. voormiddags. 5°. Van Haarlem naar Utrecht, voor passagiers en goederen. Eiken Vrijdagmiddag ten 3.00 uur. 6°. Van Haarlem langs Vijfhuizen, Fort de Liede, Halfweg, Lijnden, Nieuwemeer en Aalsmeer naar Rotterdam. Des Maandags en Donderdags ten 6 u. 15 m. voormiddags. Directeur T. Pronker, Spaarne 40.

Adresboeken Haarlem | 1926 | | pagina 69