JOH. STEENMAN N.V. Drukk. r;„ De Erven Loosjes UCT |*rrsetse IÏZ Ged. Oudegr. 88, HAARLEM DRUKWERK Prijscouranten, Tijdschriften, Dissertaties, enz. Vioollessen voor eerstbeginnenden en vergevorderden Solo= en Cursuslessen Ensembles en Orkestspel Voorbereiding examens vioolonderwijs DUVENVOORDESTRAAT 12 Telefoon 14316 Alphabetische Naamlijst van Inwoners van Haarlem en Omstreken. 711 Steenbuizen, C. H. tandaits, Zonnelaan 7 (Heemstede). Steenhuizen, F. H. handelsreiziger, Goltziusstraat 5. Steenhuizen, L. C. handelsreiziger, Duvenvoordestraat 37. Steenis, H. van werkman N. S., Dompvloedslaari 37' (Bl.daal). Steenkamp, T. Santpoorterstraat 8. Steenken, C. machinist koopvaardij, Brouwersstraat 28rood. Steenken, C. bankwerker, Oranjestraat 18. Steenken, Wed. C. werkster, Gasthuislaan 120. Steenken, C. M. adj. accountant dir. vel., Patrimoniumstraat 26. Steenken, D. schilder, Hulststraat 38 (Schoten). Steenken, E. Duinvlietspad 9 (Bl.daal). Steenken, H. timmerman, Sumatrastraat 27 (Schoten), Steenken, H. magazijnknecht Ned. Spoorw., Kolkstraat 24. Steenken, H. timmerman, Assendelverstraat 57. Steenken, fabrieksarbeider, de Clercqstraat 82. Steenken, J. Gem. ambtenaar, Bosb. Toussaintstraat 52 (Heemstede) Steenken, J. katoenwerker, Tugelastraat 15 (Schoten). Steenken, P. D. kapper, Verbindingsweg 9 (Bl.daal). Steenken, R. modelmaker E. S. M., Leidschezijstraat èrood. Steenkist, A. bloemistknecht, Popelingstraat 37. Steenkist, Wed. A. Lange Raamstraat 31. Steenkist, Wed. C. Lange Margarethastraat 20g. Steenkist, C. W. sigarenmaker, Harmenjansweg 32g. Steenkist, Corn. A. steenhouwer, Heerensingel 49. Steenkist, Wed. C. A. Jacobijnestraat 20rood. Steenkist, D. koffiehuishouder, Plein 29. Steenkist, D. schoenmaker, Bakenesserstraat 10rood. Steenkist, H. aannemer, Brouwersvaart 58a. Steenkist, H. koetsier, le Hoogewoerddwarsstraat 7 (Schoten). Steenkist, Wed. H. Teding v. Berkhoutstraat 18 (Haarl.liede). Steenkist, J. conducteur, Lange Raamstraat 10. Steenkist, J. A. Gen. Bothastraat 71 (Schoten). Steenkist, J. A. huis- en decoratieschilder, Schreveliusstraat 4. Steenkist, J. A. timmerman, Eikenstraat 27 (Schoten). Steenkist, J. A. steenhouwer, Rozenhagestraat 22. Steenkist, J. C. sigarenmaker, Hieronymus van Alphenstraat 37. Steenkist, J. H. schilder, Olivierstraat 9 (Schoten). Steenkist, Wed. H. Kamperstraat 24rood. Steenkist, M. conducteur E. S. M., Schreveliusstraat 36. Steenman, J. werkman, Korte Heerenstraat 19. Steenman, J. A. viool-leeraar, Duvenvoordestraat 12. 14316. Steenman, J. A. los werkman, Voorzorgstraat 5. Steenmets, C. gepensionneerd, Aelbertsbergstraat 83. Steenmeijer, B. H. behanger, Spaarnzichtlaan 20 (Heemstede). Steenmeijer, J. A. Bentveldsweg 3 (Bl.daal). Steenmeijer, P. H. kantoorbediende, Spionkopstraat 6 (Schoten). A

Adresboeken Haarlem | 1926 | | pagina 715