STOOMBOOT- EN VRACHTDIENSTEN.l 69 Agentschap van Stoomboot-Maatschappijen. Luchtvaart. Wentholt,$Wagenweg 30. 12555, Haarlem. Koninklijke Luchtvaart Maatschappij. Buitenlandsche dienst. Stoomvaart-Maatschappij Nederland. Nederland-Indië. Holland Amerika Lijn. Amerika en Canada. Canada Lijn. Canada. Deutsch Ost-Afrika Linie. Zuid en Oost-Afrika. Koninklijke Hollandsche Lloyd. Koninklijke West-Indische Mail. Zuid-Amerika. Stoomvaart-Maatschappij Zeeland. Londen via Vlissingen. Batavier-Lijn, Londen via Hoek van Holland. Holl. Stoomboot Mij. Londen en Huil. Passage. Assurantiën. Inlichtingen gratis. DIENSTREGELING VAN VERSCHILLENDE STOOMBOOTDIENSTEN. Agentschap A. VINK, Spaarne 84. (Jm^ 12250. Beurtvaart en Expeditiekantoor. Gelegenheid om Goederen te verzenden naar: Amsterdam, dagelijks; Rotterdam en Vlaardingen, iedere dag, behalve Zaterdag; Leeuwarden, Franeker, Harlingen, Sneek, Bolsward, Dokkum, Heerenveen, Drachten, en verder alle plaatsen in Friesland en Prov. Groningen, Maandag, Woensdag en Vrijdag; 's Bosch, Ammersode, Heusden, Woud- richem, Gorcum, en verder alle plaatsen in N. Brabant en Limburg, Maandag en Woens dag om 12 uur; Amersfoort, Baarn en omliggende plaatsen, Woensdagmorgen vroeg; Gouda, Alphen, Bodegraven, Waddingsveen, Boskeep Oudewetering, Woensdagavond en Zatredag om 12 uur; Nijmegen, Arnhem, Tiel, Bommel, Culemborg, Wagêningen, Druten en tusschengelegen plaatsen, Maandag om 12 uur; Zaandam, Koog a/d. Zaan, Zaandijk, Wormerveer, Knollendam, Wormer, Maandag, Dinsdag, Donderdag en Vrijdag om 12 uur; IJmuiden en Beverwijk, Dinsdag, Donderdag en Zaterdag om 9 uur; Leiden en Omstreken, Woensdag en Zaterdag om 12 uur; Schagen, Langendijk, Heerhugowaardv Woensdagmorgen 10 uur, Donderdagmorgen 11 uur; Utrecht en Omstreken, Woensdag om 12 uur en dagelijks 4 uur; Alkmaar, Westzaan, Wieringen en alle plaatsen in N. Hol land, Woensdag om 12 uurKrommenie en Alkmaar, Dinsdag- en VrijdagavondDordrecht Zwijndrecht, Sliedrecht, Slikkerveer, Schoonhoven, Dinsdagmiddag 4 uur, en Vrijdag avond; Bodegraven, Woerden, Zwammerdam, den Haag en Delft, Vrijdag om 12 uur; Texel, 's zomers iedere week en 's winters 1 X om de 2 weken, Vrijdagmiddag 2 uur; Anna Paulowna, 's zomers Maandag en Woensdag 12 uur; Hillegom, iedere dag; Noord- wijk, Maandag en Donderdag 12 uur; Noordwijkerhout en Voorhout, Maandag 12 uur.

Adresboeken Haarlem | 1926 | | pagina 71