VRACHTRIJDERS. 71 Lisse. Kranenburg. Vertrekt Maandag en Donderdag, 's namiddags 3 uur van het Begijnhof. Buts v/h. T. van Kampen. Vertrekt Maandag en Donderdag, 's namiddags 3 uur van het Begijnhof H. Gerritsen. Vertrekt Dinsdag en Vrijdag 's namiddags 3 uur van het Begijnhof. Purmerend Jisp Wormer Wormerveer Krommenie Assendelft Beverwijk Velsen Santpoort Schoten. Autodienst Gebr. Rossenaar. Bestelhuis Haarlem Begijnhof 1315. 11486. Vertrekt Dinsdag, Donderdag en Zaterdag. Amsterdam, Haarlem, Zandvoort en Omstreken. Zandvoort: Poststraat 8. Vertrek 11 uur v.m. Aerdenhout: Zandvoortschelaan 228. 0*^ 26076. Haarlem: Begijnhof. 1486. Vertrek 12.30 uur n.m. Amsterdam: Stroomarkt 25. 46054. Vertrek 5 uur n.m. Santpoort, Overveen, Bloemendaal, Jan Gijzenvaart en Meerenberg. Wiebes. Vertrekt alle werkdagen 's namiddags 5 uur van het Begijnhof. Uitgeest. J. Rodenburg. Vertrekt Maandag en Donderdag 's middags 2 uur van het Begijnhof. I Nieuw-Vennep. Schalk v/h. v. d. Linden. Vertrekt Maandags 's namiddags 2 uur van het Begijnhof. Spaarndam. W. de Vries. Dagelijks 's namiddags 3 uur van het Begijnhof. Vogelenzang, Bennebroek, Woestduin. P. Viersen. Dagelijks 's namiddags 5 uur van het Begijnhof. IJmuiden, Velsen, Santpoort en Schoten. J. Webbe. Vertrekt Maandag, Woensdag, Donderdag en Zaterdag 's nam. 3 uur van de Oude Groenmarkt. Zandvoort. Stokman. Alle dagen. Vertrekt 's namiddags 5 uur van het Begijnhof. Weber. Alle dagen. Vertrekt 's namiddags 6 uur. W. Zwemmer. Alle dagen. Vertrekt 's namiddags 4| uur.

Adresboeken Haarlem | 1926 | | pagina 73