Bezoekt Cafe' „SCHOTEN", Soendaplein hoek Julianapark. - J. VAN TRIGT. JOH. P. KOPPEN Haarlem Gezellig zitje aan de Rijksstraatweg. Prima Consumptie Billijke Prijzen. TEL. INT. 10111 Voor het plaatsen van advertenties in de INTERLOCALE- en LOCALE TELEFOONGIDSEN wende men zich tot Alphabetische Naamlijst van Inwoners van Haarlem en Omstreken. 745 Trautig, J. caféhouder, Ged. Schalkburgergracht 9 (Schoten). Trautwein, Wed. A. H. Kleverparkweg 62. Trautwein, K. Th. kunstschilder, Parklaan 89. Treffers, A. werkman, Zomervaart \h. Treffers, A. werkman, Glipperweg 46 (Heemstede). Treffers, B. stalknecht, Klein Heiligland 42. Treffers, Wed. D. Raaks 7g. Treffers, H. arbeider, Raadhuisstraat 79 (Heemstede). Treffers, Mej. J. M. Spaarnwouderstraat 53. Treffers, L. stoker, Nic. Beetsstraat 5rood (Haarl.liede). Treffers, M. kruideniersbediende, Sumatrastraat 21 (Heemstede). Treffers, W. werkman, Harmenjansweg 71. Trepte, A. W. uitvoerder, betonwerker, Zilkerweg 1 (BI.daal). Tresson, k. Rampenlaan 29 (Bl.daal). Treur, Wed. M. A. Riviervischmarkt 13rood. Treuren, C. Ruskenburgerlaan 29. Treurniet, M. W. Tetterodestraat 5. „Trianta", Kinheimweg 1 (Bl.daal). Tricht, B. van stoker aan de lichtfabr., Joh. de Breukstraat 23. Tricht, J. van caféhouder, Julianapark 68 (Schoten). 10111. Triebart, Mej. L. B. Wagenweg 32. Triel, Wed. J. van Pres. Steynstraat 56 (Schoten). Trielink, B. sigarenmaker, Reguliersstraat 24. Trigt, H. J. van Wilhelminaplein 14 (Heemstede). Trik, L'. Slachthuisstraat 1. Trimbach, H. F. schoenwinkelier, Lange Veerstraat 32. Troe, H. A. procuratiehouder, Prinsessekade 15 (Heemstede). 0"^> 14478. Trois, J. P. Martial la Zijlweg 28. Troll, A. W. onderwijzer, Lakenkooperstraat 2. Troll, Mevr. A. W. onderwijzeres, Lakenkoopersstraat 2. Troll, Wed. C. L. Klein Heiligland 24. Troll, Mej. G. M. Molenaerstraat 7. Trommel, A. stuurman koopvaardij, Kleverlaan 60. Trommer—Bierman, P. M. Jan Haringstraat 19. Tromp, A. J. melkslijter, Atjehstraat 8a (Schoten). Tromp, A. P. fabrieksarbeider, Kolkstraat 26. Tromp, C. bootwerker, Zuidpolderstraat 67. Tromp, C. haltechef E. S. M., Leidschevaartweg 189 (Heemstede). Tromp, C. winkelier, Camplaan 49 (Heemstede). Tromp, D. A. verpleegster, Duinlustparkweg 3 (Bl.daal). Tromp, J. koetsier, Beelslaan 9 (Heemstede). Tromp, J. arbeider, Vergierderweg 19 (Schoten). Tromp, Mej. J. A. verpleegster, Gasthuisvest 47. Tromp, J. W. grondwerker, Kloosterstraat 75 (Schoten). Tromp, K. Fuhrhopstraat 23 (Schoten). Tromp, K. arbeider, Korte Houtstraat 7rood. Tromp, Dr. L. A. leeraar Lyceum, Zijlweg 59. Tromp, N. bakker, Scheepersstraat 32 (Schoten). Tromp, N. J. timmerman, Rampenlaan 31 (Bl.daal). Tromp, P. C. Alb. Thymlaan 16 (Bl.daal). Tromp, R. conducteur Ned. Spoorw., Reguliersstraat 30. Tromp, W. H. dir. N. V., Oranjeplein 10 (Heemstede). Trompetter, D. kleermaker, Witte Heerenstraat 14. Trompetter, H. winkelier in schoonmaakartikelen, Grebberstraat 41. Troost, Mej. H. L. Prinsessekade 44 (Heemstede). Troost, J. Schoterweg 61 rood.

Adresboeken Haarlem | 1926 | | pagina 749