H. C- BRAKEL, Pieter Kiesstraat 39, Tel. 13580 LOODGIETER GASFITTER ELECTRIGIEN Speciaal adres voor het vervaardigen van zijden lampekappen N.V. Uitgevers Maatschappij „HAERLEM" Alphabetische Naamlijst van Inwoners van Haarlem en Omstreken. 759 Veldhuijsen, Mej. F. M. van Nieuwe Gracht 2j. Veldhuijsen, G. J. van barbier en aanspreker, Hagestraat 31. 12946. Veldhuijsen, H. van bankwerker, Kadijk 5 (Heemstede). Veldhuijsen, J. H. van bedrijfsleider, Bloemhofstraat 32. Veldhuijsen, L. van klerk, Harmenjansweg 11 rood. Veldhuijsen, N. W. F. G. L. van electricien, Palmstraat 6rood. Veldhuizen, H. G. veehouder, Drieheerenlaan 49 (Heemstede). Veldhuizen, M. werkman, Schalkwijkerweg 11. Veldhuijzen, M. L. scheepsbouwmeester, Willem van de Veldekade 1 (Heemstede). 28210. Veldhuizen, Wed. T. veehoudster, Oudeweg A. 28 (Haarl.liede). Veldkamp, G. gemeente ambtenaar, Riouwstraat 11 (Schoten). Veldkamp, G. werkman, Nic. Beetsstraat 13 (Haarlemmerliede) Veldkamp, G. J. stuurman koopvaardij, Havenstraat 5 (Heemstede). Veldkamp, R. H. onderwijzer, Spionkopstraat 41 (Schoten). Veldkamp, S. - bouwkundig opzichter, Rampenlaan 9a (BI.daal). Veldkamp, S. drukker, Tweede Zuidpolderstraat 59. Veldman, T. arbeider, Haarlemmerliede A. 167 (Haarl.liede). Veldman, W. commies belasting, Garenkokerskade 42. Veldman, W. tagreinwerker, Z. Brouwersstraat 5. Veldmeijer, H. boekdrukker, Goetzeestraat 5 (Schoten). Veldmeijer, J. wisselwachter Ned. Spoorw., Zomervaart 226. Veldmeijer, J. E. klinker, Lange Annastraat 50. Veldt Veldt Veldt Veldt Veldt Veldt Veldt Veldt Veldt Veldt Veldt Veldt Veldt Veldt Veldt Veldt Veldt Veldt Veldt Veldt Veldt Veldt Veldl Veldt Veldt Veldt Veldt Veldt Veldt Veldt Veldt Veldt Veldt Wed. G. Bloemendaalscheweg 287 (BI.daal). G. G. musicus, Vrouwehekstraat 6. P. J. werkman, Houtvaart 68 (Overveen). A. van der magazijnknecht, Waldeck Pyrmontstraat 60. A. van der arbeider, Rollandslaan 83 (Bl.daal). A. M. van der arbeider, van Twiskplein 2 (Bl.daal). C. van der agent van politie, Gen. Joubertstrat 43. C. van der bloemistknecht, Rollandstraat 70. C. van der stoker, Bleekersvaartweg 51 (Heemstede). C. H. van der chauffeur, Harmenjansstraat 60. C. J. van der conducteur, Oranjeboomstraat 149. G. van der timmerman, Schreveliusstraat 43. G. van der metselaar, Oranjeboomstraat 167rood. G. van der hulpstoker, Reitzstraat 57 (Schoten). Wed. G. van der Delftstraat 37. G. J. van der koetsier, Meesterjoostenlaan 20. G. J. van der boorder Ned. Sp., Heerensingel 109. G. J. van der koopman, Esschilderstraat 2. G. J. van der tuinder, Houtvaart 22 (Overveen). G. J. van der Lambr. v. Dalelaan 12 (Bl.daal). G. J. van der werkman, Staringstraat 14. H. van der -werkman, Tulpenstraat 50. J. van der bloemistknecht, Oranjeboomstraat 82. J. van der sigarenmaker, Nassaulaan 5rood. J. van der huisknecht, Glipperweg 106 (Heemstede). J. van der arbeider, Hendrik Roozenlaan 8 (Bl.daal). Wed. J. A. van der Tempeliersstraat 40. J. A. A. van der groentenhandelaar, Manpadslaan 24 (Heemstede). J. G. van der machinist, Gen. Joubertstraat 10. J. H. van der wagenknecht, Noorder Tuindorpslaan 16 (Bl.daal). Wed. J. J. van der winkelierster, Bakkerstraat 9. J. L. van der werkman, Houtvaart 24. J. P. van der poetser C. W., Jan Steenstraat 40. Voor het plaatsen van advertenties in den OFFICIEELEN POSTa, TELEGRAAFa EN TELEFOONGIDS wende men zich tot de (Directeur JOH. P. KOPPEN) Gedempte Oude Gracht 86 a HAARLEM a Telefoon 13401

Adresboeken Haarlem | 1926 | | pagina 763