GEMEENTE ZAKEN. 74 A Leden van J. H. Visée. J. J. van Schie. H. de Vos. H. Algra. P. Boxs. A. J. Loerakker. Mevr. H. WeberGroeneveld. Ch. C. Wolff. den Raad H. Heidstra. W. F. Jansen. H. J. Klein. M. Emans. G. A. Antonisse. N. Cobelens. J. A. Krijnders. Onderwijs O. L. School A., Overtonstraat H. van Leeuwen, Hoofd. O. L. School B., Soendastraat A. Rijs, Hoofd. R. K. Bijz. School voor G.L.O., Tugela- straat J. v. d. Werff, Hoofd. J. E. M. Albering, Hoofd. R. K. Bijz. School voor U.L.O., de la Reijstraat E. J. J. van Wessem, Hoofd. R.K. Bijz. School voor G.L.O., de la Reijstraat C. M. A. Nicols, Hoofd. St. Petrus Canisiusschool, Timorstraat 15: J. Suiker, Hoofd. R.K. Bijz. School voor G.L.O., Kerklaan: P. Commandeur, Hoofd. Bewaar en Fröbelschool der Ned. Herv. Gemeente, Colensostraat J. F. van Leijden, Hoofd. R. K. Bijz. Bewaar- en Fröbelschool, T ugelastraat J. v. d. Werff, Hoofd. R. K. Bijz. Bewaar- en Fröbelschool, de la Reijstraat: C. M. A. Nicols, Hoofd. Willem Zwijgerschool, Hertzorgstraat 1 E. de Groot, Hoofd. Gemeentelijke Ophaal- en Stortingsdienst, kantoor Gen. Cronjéstraat 19. 12634 R. A. Baas, Hoofd v. d. dienst. K. J. I.indström, Geldophaler. Mej. M. H. J. Stoker, Ambtenaresse. J. L. Velde, J. v. d. Berg, Geldophaler. P. J. A. Bosma, HAARLEMMERLIEDE EN SPAARNWOUDE. Gemeentebestuur L. H. Simons, Burgemeester. J. W. van den Berg, Wethouder. A. Biesheuvel Jr., Wethouder. F. Hokwerda, Secretaris. L. Vlasveld, Ontvanger. Secretarie-Personeel L. Vlasveld, le Ambtenaar ter Secretarie. J. S. Bakker, 3e Ambtenaar ter Secretarie. A. F. M. Kiphardt, 2e Ambt. ter Secretarie. A. C. Jutjens, Gemeente-Bode. 0 Gemeente-Opzichter H. A. de Graaff. Gemeente-Politie G. de Graaff, Veldwachter, Halfweg. 1 J. M. v. d. Zande, Veldwachter, Spaarn- L. v. d. Vloet, Veldwachter, Stadskwartier. woude. (Gemeentelijke Vrijwillige Brandweer). W. H. v. Nieuwenhuyzen, Brandweer commandant. M. Kion, Hoofd-Brandmeester. A. C. Verkuyl, Brandmeester. Leden van den Raad J. W. van den Berg, Wethouder. A. Biesheuvel Jr., Wethouder. G. de Graaff. W. Hoogerbeets. P. HoogerbeetsBruijn. M. van der Laan. C. Stokman. J. C. Stork. H. Vriesekoop. J. C. Dijksen. M. J. Vink.

Adresboeken Haarlem | 1926 | | pagina 77