C. W. VOSSHARD - Nagtzaamstraat 45 JOH. P. KOPPEN Haarlem J"" Kruideniers-. Grutters- en Vleeschwaren - Comestibles - Koffie - Thee, enz., enz. GROOTE SORTEERING KOEK- EN BESCHUITSOORTEN Voor het plaatsen van advertenties in de INTERLOCALE- en LOCALE TELEFOONGIDSEN wende men zich tot 796 Alphabetische Naamlijst van Inwoners van Haarlem en Omstreken. Vossc, B. plantsoenarbeider, Scheepraakersdijk 38. Vosse, F. J. M. incasseerder, Franklinstraat 70 (Heemstede). Vosse, H. melkverkooper, Spaanschevaartstraat 65 (Schoten). Vosse, J. C. koetsier, Groot Heiligland 28. Vosse, L. A. wagenmaker, Raadhuisstraat 24 (Heemstede). Vosse, S. P. schilder, Gasthuisstraat 12rood. Vosse, S. P. spoorbrugwachter, Harmenjansweg 76. Vosse, W. van de boekhouder, Floresstraat 14 (Schoten). Vosse, A. J. van der melkslijter, Kopstraat 20. Vosse, J. H. van der smid, Nieuwe Raamstraat 16rood. Vossen, A. F. van der koperslager, Adriaan Loosjesstraat ld. Vossen, A. T. van der sierkunstenaar, Oranje Nassaulaan 21 (BI.daal). Vossen, B. van der tuinman, Crayenesterpad 3 (Heemstede). Vossen, B. J. van der schoenmaker, Hofdijkplein 42. Vossen, C. B. van der draaier, Potgieterstraat 23. Vossen, Mej. C. J. van der Sint Anthoniesteeg 11. Vossen, F. Th. J. van der auto-garage houder en manufacturier, Boter markt 5. 10399. Vossen, Wed. H. van der Anthoniestraat 33. Vossen, Wed. H. van der Vossen, H. C. van der melkventer, Potgieterstraat 31^ Vossen, H. Barbarossastraat 43. Vossen, J. van der landbouwer, Soutmanstraat 9. Vossen, J. J. Zuid Schalkwijk C. 68 (Haarl.liede). Vossen, J. J. van der bakker, Heerenweg 89 (Heemstede). Vossen, J. M. van der Amsterdamschestraatweg 22 (Haarl.liede). Vossen, Mej. M. G. van der melkslijtster, Lange Poellaan 33. Vossen, M. H. van der machine-bankwerker, Zomervaart 136. Vossen, Th. P. F. van der timmerman, Floresstraat 76 (Schoten). Vosshard, C. H. kantoorknecht posterijen, Rollandstraat 66. Vosshard, C. W. in kruidenierswaren, Nagtzaamstraat 45. Vosshard Jr., G. H. Karolingenstraat 56. Vosshard, J. H. Roosveldstraat 8. Vouillaire, fa. Wed. J„ A. B. ijzerhandel, Oude Groenmarkt 24 0^ 11960. Voulon, J. mandenmaker, Tulpenstraat 6a. Voute, geb. Pronch, Wed. E. Julianastraat 32. Vrachtautovervoer V.A.V., N. V. Groote Houtstraat 162. Vredenberg, W. los werkman, Hodsonstraat 106 (Schoten). Vredenburg, D. J. pakhuisknecht, Teylerstraat 18. Vredenburg, J. J. drukker, Rozenprieelstraat 38. Vredenburg, J. N. Indischestraat 44 (Schoten). Vredenburg, Mej. M. E. Wijde Appelaarsteeg lln. Vredendaal, W. A. timmerman, Wouwermanstraat 8rood. Vredenduin Jr., J. draaier, Dubbele Buurt 22. Vredenduin, J. J. scheepsbouwer, Zuider Buitenspaarne 61. Vreeburg, G. P. veehouder, Spaarnwoude A. 126 (Haarl.liede). Vree de, C. W. Nassauplein 8. Vreede, H. M. conducteur Ned. Spoorw., Rozenstraat 63. Vreede, S. A. Nassauplein 8. Vreeden, C. van kantoorbediende, Pieter Kiesstraat 19a. Vreeden, M. J. van schilder, Amsterdamstraat 46. Vreedenburgh, H. kunstschilder, Vijverlaan 12 (Heemstede). Vreedendaal, A. W. stucadoor, Gen. Bothastraat 75 (Schoten). Vreeken Wz., A. agent verz.-mij., Teding van Berkhoutstraat Irood. Vreeken, C. Leidschevaartweg 231 (Heemstede). 3401

Adresboeken Haarlem | 1926 | | pagina 800