Haarlem Gemeentelijk Grondbedrijf JOH. P. KOPPEN Haarlem L'llï BOUWGROND, ZOOWEL IN KOOP ALS IN ERFPACHT. Voor het plaatsen van advertenties in de INTERLOCALE- en LOCALE TELEFOONGIDSEN wende men zich tot Alphabetische Naamlijst van Inwoners van Haarlem en Omstreken. 813 InlichtingenJACOBIJNESTRAAT 24. Warmer, J. G. letterzetter, Teylershofjestraat 5rood. Warmer, L. metaaldraaier, Emostraat 24. Warmer, M. J. meubelmaker, Hulststraat 51 (Schoten). Warmer, S. wasch- en strijkinrichting, Kruistochtstraat 30. Warmer, W. P. Graafschapstraat 68. Warmerdam, A. grondwerker, Hendrik Roozenlaan 45 (BI.daal). Warmerdam, A. J. conducteur, Bankastraat 5 (Schoten). Warmerdam, A. P. werkman, Kennemerstraat 8. Warmerdam, C. spoorbeambte, Berckheydestraat Irood. Warmerdam, C. Boekenrodeweg 8 (Bl.daal). Warmerdam, C. Gen. de la Reystraat 79 (Schoten). Warmerdam, C. Colensostraat 31 (Schoten). Warmerdam, C. arbeider, Molenwerfslaan 108 (Heemstede). Warmerdam, C. arbeider, Res Novaplein 25 (Heemstede). Warmerdam, C. P. Lange Boogaardstraat 21. Warmerdam, E. arbeider, Vogelenzangscheweg 112 (Bl.daal). Warmerdam, G. hovenier, Vogelenzangscheweg 16 (Bl.daal). Warmerdam, H. tuinder, Klarenbeekstraat 45. Warmerdam, H. Kerkweg 13 (Bl.daal). Warmerdam, H. P. arbeider, Lindenlaan 33 (Heemstede). Warmerdam, J. bloemist, Asterstraat 9. Warmerdam, J. werkman, Papentorensvest 36. Warmerdam, J. A. bloemist, Leidschevaartweg 103 (Heemstede) Warmerdam, J. J. Minnebroedersteeg 17. Warmerdam, L. Warmerdam, L. Warmerdam, L. Warmerdam, P. Warmerdam, P. Warmerdam, P. Warmerdam, P. Warmerdam, P. Warmerdam, P. Warmerdam, P. Warmerdam, S. Warmerdam, S. J. Warmerdam, T. landbouwer, Boekenrodeweg 3 (Bl.daal). Gü!^ 26236. J. arbeider, Vogelenzangscheweg 88 (Bl.daal). P. bloemistknecht, Iepenlaan 30. varensgezel, Slachthuisstraat 103. bloemistknecht, Gasthuislaan 152. tuinier, Brouwersvaartpad 2a (Bl.daal). E. slager, Burgwal 50. H. koetsier, Tulpenstraat 43rood. J. arbeider, Eikenlaan 9 (Heemstede). W. sigarenwinkelierKorte Begijnestraat 11. tuinier, Zilkerweg 4 (Bl.daal). meubelmaker, Frans Halsstraat 45rood. bloemistknecht, Heerenweg 23a (Heemstede). Warmerdam, Th. bloemist, Rijksstraatweg 239 (Schoten). Warmerdam, Wed. Th. P. Raadhuisstraat 62 (Heemstede). Warmerdam, A. G. van veehouder, Haarlemmerliede A. 58a (Haarl.liede). Warmerdam, A. N. van pluimveehouder, Spaarnwoude A. 1286 (H.liede). Warmerdam, Chr. van arbeider, Haarlemmerliede A. 55 (Haarl.liede). Warmerdam, C. A. van kantoorbediende, Badhuisstraat 38. Warmerdam, C. A. van veehouder, Haarlemmerliede A. 54 (H.liede). Warmerdam, G. van boekhouder, Santpoorterstraat 49. Warmerdam, G. C. van melkslijter, Haarlemmerliede A. 52a (H.liede). Warmerdam, J. van boter- en melkhandel, Brouwersplein 6. Warmerdam, Wed. J. P. van veehoudster, Haarlemmerliede A. 53 (Haarl.liede). Warmerdam, L. van veehouder, Haarlemmerliede A. 62 (Haarl.liede). Warmerdam, M. van melkhandelaar, Gasthuislaan 182. Warmerdam, M. J. van chauffeur, Brouwersstraat 67. Warmerdam, N. van timmerman, Haarlemmerliede A. 52 (Haarl.liede). Warmerdam, N. van veehouder, Haarlemmerliede A. 58 (Haarl.liede). Warmesherken, H. F. J. J. van onderwijzer, Jansweg 29rood. Warmoeziertje", ,,'t tehuis voor schoolgaande kinderen, Morinnesteeg 9.

Adresboeken Haarlem | 1926 | | pagina 817