6 PROVINVIAAL BESTUUR. Griffier der Provinciale Staten. Mr. S. H. VENING MEINESZ. Ambtenaren ter Provinciale Griffie. Eerste Afdeeling. Algemeene Zaken en uitvoering van wetten, voor zoover het geen onderwerpen betreft welke in het bijzonder aan andere afdeelingen zijn opgedragen. Jhr. Mr. Th M. van Asch van Wijck, H. P. Ulsamer, Adj. Commies. AdministrateurChef der Afdeeling. J. Schoo, Klerk. Th. Steman, Hoofdcommies. Mej. M.'h. Zieren, Klerke. C. B. Seegers, Adj. Commies. Tweede Afdeeling. Openbare werken. Strandvonderij. Jacht en Visscherij. Waterstaat. Regle ment op de Wegen, Keuren. Verveningen. Spoorwegen. Tramwegen Telegraphen. Telephonen. Hinderwet. Stoomwet. Motor- en Rijwiel- wet. Electriciteitsvoorziening. Drinkwatervoorziening en Trekhondenwet. Mr. M. W. Scheltema Jzn., Administrateur, Chef der Afdeeling. Bureau I. Jhr. Mr. A. van der Goes van Naters Jr. Hoofdcommies. Mr. Dr. T. Kruijff, Commies. A. Groenendaal, Adj. Commies. Mej. Mr. A. A. G. Coops, Adj. Commies. J. G. Hos, Klerk. Bureau II. Mr. J. A. Vaillant, Hoofdcommies. J. van Elten, Commies. C. J. Kroon, Adj.-Commies J. C. van Hout, C. H. Kuijken, Klerk. J. Snijders, Derde Afdeeling. Uitvoering of toepassing van alle wetten, besluiten of verordeningen voor zoover die betrekking hebben op Rijks-, Provinciale- en Gemeentelijke financiën en Kabinet. Mr. Dr. F. H. A. Hooft van Iddekinge, AdministrateurChef. Mr. G. A. van der Brugghen, Hoofd commies. A. H. van Deursen, Verificateur. F R. Franken, Hoofdcommies. J. H. Textor, Commies. F. E. Nix, C. C. Montauban, W. Eggink, Commies. F. Storm, D. Brauckmann, Adj. Commies. D. Vonk, D. Spaargaren Jz., A. de Vries, J. de Bruin E. B. Molenaars, G. H. Rigter, Klerk. Vierde Afdeeling. Dienstplicht. Inkwartiering. Nationaliteitsbewijzen. C. P. G. Cassee, Referendaris, Chef. J. W. Ides, Adj .-Commies. W. van El, J. E. Hooijen, Adj. Commies H. F. van der Wateren, Klerk. Vijfde Afdeeling. Hooger-, Middelbaar-, Nijverheids-Onderwijs en Lager Onderwijs. Provinciaal Jaarverslag. Notulen van de vergaderingen der Provinciale Staten. Verkiezingen. Provinciaal Personeel. Pensioenen. Statistiek. Grondbelasting. Mr. Dr. F. S. Witteveen, Jacq. B. Pennings, Adj .-Commies Referendaris, Chef. G. J. A. van Asch, Mr. P. F. Westerling, Hoofdcommies. Mej. B. M. E. E. Wortman, Klerk. A. Bosma, Commies. W. Westmijze, Klerk.

Adresboeken Haarlem | 1926 | | pagina 8