DE LAHDBOUWBANK te UTRECHT verstrekt credieten op korten termijn tegen persoonlijke en zakelijke zekerheid. Vertegenwoordigers: J. A. J. VALLENTGOED te Halfweg en H. H. VAN ASCH te Haarlem, N. v. d. Laanstr. 6 N.V. Uitgevers Maatschappij „HAERLEM" 91 AsbeckBrusse, J. C. Prinsen Bolwerk 28rood. Asbeck=Brusse, P. makelaar in drogerijen, Slingerweg 7 (BI.daal) Asch, G. J. A. van adj. comm. prov, griffie, Rampenlaan 14 (BI.daal). Asch, H. H. van administrateur, secr. penningm. van waterschappen, agent van de Landbouwbank „Utrecht", N. v. d. Laanstraat 6. Asch van Wijck, Jhr. Mr. Th. M. van administrateur prov. griffie, Bloemhofstraat 3. Ascheim, Wed. M. Schoterweg 176 (Schoten). Ascherman, J. electricien, Karolingenstraat 5. Aschoff, R. A. werktuigkundige, Vrouwehekstraat 59. Asdonk, J. van smid, Binnenweg 1 (Heemstede). Asdonk, J. A. van architect, Kinheimplein 3 (Bloemendaal). Asdonkvan Dijk, Wed. J. M. van winkelierster in suikerwerken, Kruisweg 27. Asdonk, Th. G. van smid, Binnenweg 1 (Heemstede). C"^> 28027. Asfclt, van broodbakker, Zijlweg 16. Asma, J. stucadoor, Gen. de la Reijstraat 115 (Schoten). Asperen, C. van Dorreboomstraat 13. Aspercn, F. G. van arts, Zomerluststraat 14 (Heemstede). Asperen, van stoffeerder, Vier Sterrenstraat 4. Asperen, L. van onderwijzer, Ged. Schalkburgergracht 47 (Schoten). Asperen, S. van dameskleermaker, Kleine Houtweg 4a rood. Asperen Pijper, firma van kleermakerij, Kleine Houtweg 4a. Aspeslag-h, Mej. R. M. E. expeditrice, Kinderhuisvest 41. Asselberghs, Wed. M. E. Emmastraat 12. Asseler, C. Kenaustraat 3a. Assema, H. van Bedrijfsleider boekdrukkerij, Haarl.liede A. 52 (Haarl.liede). Assema, J. van fortwachter, Haarl.liede A. 50 (Haarl.liede). Assema, J. van werkman, Spaarnwoude A. 129c (Spaarnwoude). Assen, H. J. C. van modelmaker, Gasthuislaan lölrood. Assen, W. J. van teekenaar, Klarenbeekstraat 39rood. Assendelft, F. metaaldraaier, Kruistochtstraat 16. Assendelft, Wed. G. Oranjestraat 187. Assendelft, G. J. schoenmaker, Ursulastraat 20rood. Assendelft, H. J. polijster, Kruistochtstraat 19. Assendelft, H. J. Aannemer, Burgwal Irood. Assendelft, J. zeevarende, Lange Heerenstraat 13i rood. Assen delft, J. J. machinebankwerker, Kruistochtstraat 58. Assendelft, N. J. werkman, Vogelenzangscheweg 61 (BI.daal). Assendelft, N. J. stoker, Molenwerfslaan 38 (Heemstede). Assendelft, Th. drukker, Leliestraat ld. Assendelft de Coningh, K. van Kenaupark 1. Assendorp, G. M. van smid, Aelbertsbergstraat 21. Assies, B. F. machinist Kastanjestraat 21 (Schoten). Assmus, W. ingenieur, Kleverparkweg 62. Assurantiekantoor, H. Th. Fibbe Nassaustraat 14. 13781. (Kantoren 95, Zaterdags 91, na kantoortijd adres Saenredamstraat 122). 11986. Assurantie Maatschappij ,,de Nederlanden van 1845; Gedempte Oude Gracht 60. 10644. Aste, H. van zeepzieder, Hagestraat 39boven. Asten, A. C. van schilder, Oude Raamstraat 4. Asten, G. van lithograaf, Saenredamstraat 128. Asten, G. A. van fitter, Da Costastraat 8. Asten, H. van stoffeerder, Leidschestraat 4. Asten, J. van boekbinder, Gedempte Raamgracht 17. Voor het plaatsen van advertenties in den OFFICIEELEN POSTs, TELEGRAAFs EN TELEFOONGIDS wehde men zich tot de (Directeur JOH. P. KOPPEN) Gedempte Oude Gracht 86 s HAARLEM s Telefoon 13401

Adresboeken Haarlem | 1926 | | pagina 95