PROVINCIAAL BESTUUR. Griffier der Provinciale Staten. Mr. S. H. VEN1NG ME1NESZ. AMBTENAREN TER PROVINCIALE GRIFFIE. Eerste Afdeeling. Algemeene Zaken en uitvoering van wetten, voor zoover het geen onderwerpen betreft, welke in het bijzonder aan andere afdeelingen zijn opgedragen. H. P. Ulsamer, Adj. Commies. Jhr. Mr. Th. M. van Asch van Wijck. Administrateur, Chef der Afdeeling. Th. Steman, Hoofdcommies. C. B. Seegers, Adj. Commies. J. Schoo, Klerk. Mej. M. H. Zieren, Klerke. Tweede Afdeeling. Openbare werken. Strandvonderij. Jacht en Visscherij. Waterstaat.— Reglement op de Wegen. Keuren. Verveningen. Spoorwegen. Tram- Wegen. Telegraphen. Telephonen. Hinderwet. Stoomwet. Motor en Rijwilwet. Electriciteitsvoorziening. Drinkwatervoorziening en Trek- hondenwet. Mr. M. W. Scheltema Jzn., Administrateur, Chef der Afdeeling. Bureau I. Jhr. Mr. A. van der Goes van Naters Jr. Hoofdcommies. Mr. Dr. T. Kruijff, Commies. Mej. Mr. A. A. G. Coops, Commies. A Groenendaal, Adj. Commies. J. G. Hos, Klerk. Bureau II. Mr. J. A. Vaillant, Hoofdcommies. J. J. C. van Elten, Commies. C. J. Kroon, Adj.-Commies. J. C. van Hout W. F. G. Spanhoff, C. H. Kuijken, Klerk. J. Snijders, Derde Afdeeling. Uitvoering of toepassing van alle wetten, besluiten of verordeningen voor voorver die betrekking hebben pp Rijks-, Provinciale- en Gemeentelijke financien en Kabinet. Controle over de Provinciale- en Gemeentefinanciën. Beheei der Hrovin ciale Kas. Mr. Dr. F. H. A. Hooft van Iddekinge, Administrateur, Chef. Mr. G. A. van der Brugghen, Hoofd commies. J. R. Franken, Hoofdcommies. F. E. Nix, Commies. A. H. van Deursen, Verificateur. J. H. Textor, Hoofdcommies. F. Storm, Commies, G. H. Rigter, Klerk. D. Brauckmann, Adj.-Commies. D. Spaargaren Jz. A. de Vries, J. de Bruin E. B. Molenaars D. Vonk, Provinciale Kas. C. C. Montauban, Commies. N. J. Max, Klerk. W. Eggink, Commies, (tevens reken- plichtig ambtenaar). Vierde Afdeeling. Dienstplicht. Inkwartiering. Nationaliteitsbewijzen. J. E. Hooijen, Adj.-Commies. H. F. van der Wateren, Klerk. C. P. G. Cassée, Referndaris, Chef. J. W. Ides, Adj.-Commies. W. van El, Vijfde Afdeeling. Hooger-, Middelbaar-, en'Lager Onderwijs. Provinciaal Jaarverslag. Notulen van de vergaderingen der Provinciale Staten. Verkiezingen. Provinciaal Personeel. Pensioenen. Statistiek. Giondbelasting. Mr. Dr. F. S. Witteveen, Referendaris Chef. Mr. P. F. Westerling, Hoofdcommies. A. Bosma, Commies. Jacq. B. Pennings, Adj.-Commies. G. J. A. van Asch, Mej. J. van Houten, Klerk. W. Westmijze, Klerk.

Adresboeken Haarlem | 1927 | | pagina 10