GEMEENTE ZAKEN.
17
B. Bulthuis, Nederlandsche taal.
B. de Boer, Handels-, Aardrijkskunde,
Staathuishoudkunde.
L. j. Raadersma, Rekenen.
T. Hellinga, Rekenen.
C. A. Beute, Schoonschr. en Fransch.
F. J. A. van Ghert, Schoonschrijven.
P. Schaft, Fransche taal.
J. Kal, Duitsche taal.
B. Buis, Staatsinrichting (tijdelijk).
J. G. Teer, Boekhouden en Handels-
rekenen (tijdelijk).
P. J. v. Hofwegen, Boekhouden en
Handelstekenen (tijdelijk).
P. Bakker, Boek., Aardrijkskunde en
Nederlandsche taal (tijdelijk).
GEMEENTELIJKE AVONDSCHOOL VOOR NIJVERHEIDSONDERWIJS.
(Zijlvest.)
Directeur: J. J. Bauer, Oranjekade 35.
Leeraren
j. j. Bauer, Leeraar in de Projectieleer.
G. J. A. Kerkhoff, Leeraar in het Hand
en Vakteekenen en de Stijlleer.
J. Reyenga, Leeraar in het Handteek.
J. A. L. Doyer, Leeraar in het Rekenen,
de Wiskunde en de Nederl. taal.
(Plaatsvervangend Directeur).
j. P. Strijbos, Leeraar i. h. Rechtlijnig-
het Meubelteekenen en de Stijlleer.
E. Veldhoen, Leeraar in het Rekenen
en de Nederlandsche taal.
M. P. J. van der Weiden, Leeraar in
het Handteekenen.
J. P. van den Berg, Leeraar in het
Handteekenen.
C. C. Poppink, Leeraar in de Werk
tuigkunde.
G. Bollebakker, Leeraar i. h. Rekenen,
de Wiskunde en de Nederl. taal.
G. Brakel, Leeraar in het Rechtlijnig-
en het Bouwkundig teekenen.
A. Wensing, Leeraar in het Rechtlijnig-
en het Werktuigkundig teekenen.
A. v. Harreveld, Leeraar in de Electro-
techniek en in het Electro-technisch
teekenen ook aan den vervolgcursus.
P. Bakker, Boekhouden.
J. G. Rijkeboer, Electr. techn. teeke
naar en de Materialenleer voor
Electro-techniek.
N. G. Schultheiss, Leeraar Stoomw.,
werktuigkunde, Sterkteleer.
H. Felix, Leeraar kennis Werkt, en
Sterkteleer.
H. A. Oosterlee, Leeraar Natuurk.
H. Eebes, Leeraar Burg. Bouwkunde
en Materialenleer.
M. L. Eindhout, Leeraar, Sterkteleer.
H. M. v. d. Hart, Leeraar Ned. taal.
N. G. Schultheiss, Leeraar in de Werk
tuigkunde en het Werkt, teekenen.
H. Felix, Leeraar in de kennis van
Werkt, en de Sterkteleer voor M. B*
lr. L. W. P. Bianchi, Materialenleer.
H. J. Blikslager, Natuurkunde.
SCHOLEN.
Christelijk Lyceum.
(Emmakade).
Rector: W. van Dorp.
Rijkskweekschool voor Onderwijzers.
(Leidsche vaart).
Directeur: J. G. Nijk.
I
Kweekschool voor Onderwijzeressen.
(Hazepaterslaan).
Directeur: H. W. Korenstra.
„Da Costa" Kweekschool.
(Nieuwe Gracht 98).
Directeur: O. A. Houwen.
Middelbare Technische School.
(Meester Cornelisstraat).
Directeur: Jr. G. Hofstede.
Ambachtsschool.
(Kleverparkweg).
Directeur: A. L. Hengeveld.
Avondteekenschool.
(Kleverparkweg).
Directeur: A. L. Hengeveld.
Haarl. Huishoud- en Industrieschool.
(Schneevoogtstraat)
Directrice: Mej. D. van de Waal.
St. Joseph Gezellen Teekenschool
onder Best. der. St. Jos. Gez. Vereen.
(Kamperstraat).
Directeur: j. K. C. van Brussel.
R. K. Industrie- en Huishoudschool.
Onder Bestuur van den Haarlemschen
Bond van R. K. Meisjespatronaten
(Kleine Houtweg 14).
Directrice: Mej. M. M. Veeger.
R. K. Vervolgonderwijs.
Onder Bestuur van den Haarlemschen
Bond van R. K. Jongenspatronaten.
St. Josephschool.
(Nieuwe Gracht 16).
J. T. C. v. d. Sluis, Hoofd.
R.K. Handelsavondschool met 5.-j. c.
Onder Bestuur van den Haarlemschen
Bond van R. K. Jongenspatronaten.
(Ged. Oude Gracht 120).
Directeur: J. A. Luijten.