30 ALQEMEENE ZAKEN. Ambtenaren van den actieven dienst. Klein Heiligland 84 (Kamer No. 6). F. Bulthuis, Verificateur (Douane loods). L. Ph. Qualm, Commies Verif. dgl. J. Visser, Assistent. W. Veldman, Commies le klasse. H. Alsema, Commies le klasse. D. Vrij, Commies le klasse. H. C. Fehres, Assistent. P. de Reijger, D. J. Schol, Commies le klasse. M. Veen, le Ambtenaren der Directe Belastingen. A. Bevin, Assistent. J. Blok, j. Delhez, H. Kleve, G. L. v .d. Linden, Assistent. Ambtenaren van den actieven Dgl. post Aerdenhout, P. W. J. De nessen, Commies le klasse. Dgl. post Bennebroek, W. v. d. Ban, Commies le klasse. Dgl. post Bloemendaal, G. Jansma, Commies le klasse. Dgl. post Halfweg, F. v. Es, Commies le klasse. Dgl. post Heemstede, J. C. Boonstra, Commies le klasse. Dgl. post Overveen, A. Eveleens, Commies le klasse. Dgl. post Schoten, M. Huizing, Com mies le klasse. Dgl. post Zandvoort, M. G. Corbey, Ccynmies le klasse. Toegevoegd post Halfweg, I. Heerema, Commies le klasse. Toegevoegd post Heemstede, P. G.* Pieterse, Commies le klasse. Toegevoegd post Heemstede, C. Boos, Commies le klasse. L. v. Rij, Assistent. K. Goed, Commies le kl. P. Goïnga, W. Mengerink, dienst in de Buitengemeenten. Toegevoegd post Heemstede, W. A. v. d. Meiden, Commiesale klasse. Toegevoegd post Heemstede, G. v. Tongeren, Commies le klasse. Toegevoegd post Schoten, W. B. Jansen, Commies le klasse. Toegevoegd post Schoten, A. Bakker, Commies le klasse. Toegevoegd post Schoten, G. Bos, Commies le klasse. Toegevoegd post Schoten, J. Jasperse, Commies le klasse. Toegevoegd post Zandvoort, Hagoort, Commies le klasse. Toegevoegd post Zandvoort, J. Maar, Commies le klasse. Toegevoegd post Zandvoort, A Soldaat, Commies le klasse. Toegevoegd post Zandvoort, C. Plug, Commies le klasse. Toegevoegd post Zandvoort, D. v. Dijk, Commies le klasse. W. de P. B. Bunt, Assistent en Deurwaarder. J. Das, C. Doeksen, J. J. v. Es, W. Jansmaj P. Kiewied Deurwaarders der Directe Belastingen. R. Koopman, Assistent en Deurw. W. Nicolai, Assistent en Deurw. K. Blom, Comm. 2e kl. en Deurw. J. Hein, Comm. le kl. en Deurw. P. Hartnlans J. J. v. d. Have Commissie van aanslag voor de Rijksinkomstenbelasting. J. P. Janssen, Inspecteur, Voorzitter. I J. Wentholt, Lid. Lid. I J. W. van Santé, Lid. Schattings-commissie voor de Rijksinkomstenbelasting, j. P. Janssen, Inspecteur, Voorzitter. J. Wentholt, Lid. C. J. Cramer, Lid. J. C. van Ommeren, Lid. G. F. H. Pastoor, Lid. Raad van Beroep voor de Directe Belastingen. Mr. W. F. C. C. Pijnacker Hordijk, Voorzitter. Jhr. Mr. F. W. van Styrum, Lid, plaats- verv. Voorzitter en Secretaris. E. H. Krelage, Lid. a Mr. H. Tuijmelaar, Lid. Mr. A. S. Miedema, Plaatsverv. Lid. Jhr. Mr. P. Teding van Berkhout, te Bloemendaal, Plaatsverv. Lid. Mr. Dr. W. P. Vis, Idem. J. H. Wentholt, Idem. H. M. van Bemmelen, Idem. College van Zetters voor de Grond- en de Personeele Belasting. Voorzitter. Mr. J-. N. J. E. Heerkens Thijssen, Plaatsvervangend Voorzitter. C. J. Cramer. J. W. van Santé. L. Modos. A. Konijn Mzn.

Adresboeken Haarlem | 1927 | | pagina 34