f 40 ALGEMEENE ZAKEN. Redactie: Zijlstraat 45, Uitgevers N.V. Drukkerij v/h. De Erven Loosjes), hou(lt zij om de vijf jaar een groote tentoonstelling. De leiding der vereeniging welke op 1 Januari 1927, 15 Eereleden, 19 'donateurs en 3503 leden telde, verdeeld in drie groepen en 36 afdeelingen berust bij een Hoofdbestuur. Leden der Vereeniging kunnen zijn in Nederland woonachtige personen, al of niet bloembollenkweeker of handelaar. Voorzitter is de heer Ernst H. Krelage te Haarlem, Algemeen Secretaris- Penningmeester de heer H. J. Voors te Heemstede. Het Secretariaat der Vereeniging is gevestigd Zijlstraat 45 te Haarlem. Telefoon 13626. BOND VAN BLOEMBOLLENHANDELAREN TE HAARLEM. Wilhelminastraat 13. Telef. No. 11983. Algemeen Bestuur: W. Warnaar, Voorz., Sassenheim. Mr. M. van Toulon van der Koog, R. Veldhuizen van Zanten Gzn., Pen- Secr.-Administrateur, Haarlem, ningmeester, Hillegom. L. W. F. Nix, Adjunct-Administrateur, Haarlem. Leden van het Algemeen Bestuur: H. v. Zonneveld te Sassenheim, voorzitter van Groep I (Amerika en Canada). J. Bijvoet te Overveen, voorzitter van Groep II (Gr. Brittannië en Ierland). J. van der Meij Gzn., Lisse, voorzitter van Groep III (Duitschland en Oosten- rijk-Hongarije). G. van der Veld, te Lisse, voorzitter van Groep IV (Frankrijk en Romaansche landen). voorzitter van Groep V (Rusland). J. Vreeken, te Sassenheim, voorzitter van Groep VI (Scandinavië, Denemarken en Finland). A. Colijn te Voorhout, voorzitter van Groep VII (Engelsche Koloniën (behalve Canada), Azië, Afrika, Australië, Japan, China, Centraal- en Zuid-Amerika). VOLKSUNIVERSITEIT. Bestuur: A. H. Gerhard, Voorzitter, J. M. Coenenstraat 31, Amsterdam. J. S. Bartstra, Secretaris, Zonnelaan 49, Tel. 14442. Mr. P. Fuhri Snethlage, Penningmeester, Jansstraat 19. Tel. 11484. Mr. A. Bruch. Dr. J. J. Haak. Dr. C. Spoelder. Mej. J. Berdenis v. Berlekom. Mr. A. S. Miedema. Jhr. F. Teding v. Berkhout Sr. ïr. F. C. Dufour. Dr. J. D. Bierens de Haan. Mr. M. W. Scheltema. Dr. G. E. v. d. Bergh v. Eysinga. Mevr. Dr. J. v. d. Bergh v. Eysinga Elias. Mej. Chr. Farrer. Dr. J. B. Schepers. Dr. L. C. Kersbergen. Mevr. P. J. Willekes Macdonald- Reynvaan. M. de Braal. Dr. G. E. Opstelten. J. C. Peereboom. D. de Vos. Ir. H. A. J. de ByJI Nachenius. C. W. de Visser. J. Massink. Gedelegeerden van aangesloten vereenigingen: J. C. Tadema (Nut v. 't Algemeen). Mej. B. v. d. Heuvel Rynders (Nut v. 't Algemeen). K. v. d. Berg Jr., (H.B.B.). W. Lamerus (H.B.B.). Mevr. H. F. G. Oostdijk (Bond v. Ned. Ond.). Jac. Jansen (Bond v. Ned. Ond.). A. Hillebrand (Nat. Verb. v. Gem- Ambtenaren). M. A.'Reinalda (S.D.A.P.). J. A. Schol (S.D.A.P.). P. Jongepier (Bond v. Technici). W. Ch. v. Daalen (Mercurius). W. P. v. d. Vlerk (Mercurius). L. W. J. Avelingh (Bond v. Ambt. Ned. Spoor). G. J. Veldheer (Bond v. Ambt. Ned. Spoor). G. Ras (Ver. van Leeraren).

Adresboeken Haarlem | 1927 | | pagina 44