6 PROVINCIAAL BESTUUR. Griffier der Provinciale Staten. Mr. S. H. VENING MEINESZ. AMBTENAREN TER PROVINCIALE GRIFFIE. Eerste Afdeeling. Algemeene Zaken en uitvoering van wetten, voor zoover het geen onderwerpen .betreft, welke in het bijzonder aan andere afdeelingen zijn opgedragen. Jhr. Mr. Th. M. van Asch van Wijck. H. P. Ulsamer, Adj. Commies. Administrateur, Chef der Afdeeling. M. D. Scheer, Klerk. Th. Steman, Hoofdcommies. J. Schoo, Klerk. C. B. Seegers, Adj. Commies. Plaatsingsbureau Krankzinnigen. Tweede Afdeeling. Openbare werken. Strandvonderij. Jacht en Visscherij. Waterstaat.— Reglement op de Wegen. Keuren. Verveningen. Spoorwegen. Tram wegen. Openbare middelen van vervoer. Telegraphen. Telephonen. Hinderwet. Stoomwet. Motor- en Rijwielwet. Electriciteitsvoorzie- ning. Drinkwatervoorziening en Trekhondenwet. Mr. M. W. Scheltema Jzn., Administrateur, Chef der Afdeeling. Bureau I. Jhr. Mr. A. van der Goes van Naters Jr. Hoofdcommies. Mr. Dr. T. Kruijff, Commies. Mej. Mr. A. A. G. Coops, Commies. A. Groenendaal, Adj. Commies. J. G. Hos, Klerk. Bureau II. Mr. J. A. Vaillant, Hoofdcommies. J. J. C. van Elten, Commies. C. J. Kroon, J. C. van Hout, Adj.-Commies. W. F. G. Spanhoff, J. Snijders, Klerk. C. H. Kuijken, Klerk. J. van den Berg, Klerk. C. Cassee, Klerk. J. A. van Amelrooij, Schrijver. Derde Afdeeling. Uitvoering of toepassing van alle wetten, besluiten of verordeningen voor voorver die betrekking hebben op Rijks-, Provinciale- en Gemeentelijke financiën en Kabinet. Controle over de Provinciale- en Gemeentefinanciën. Beheer der Provin ciale Kas. Mr. Dr. F. H. A. Hooft van Iddekinge, Administrateur, Chef. Mr. G. A. van der Brugghen, Hoofd commies. J. R. Franken, Hoofdcommies. F. E. Nix, Commies. A. H. van Deursen, Verificateur. J. H. Textor, Hoofdcommies. F. Storm, Commies, Mr. H. Vos, Commies. G. H. Rigter, Klerk. D. Brauckmann, Adj.-Commies. D. Spaargaren Jz. A. de Vries, J. de Bruin E. B. Molenaars D. Vonk, Provinciale Kas. C. C. Montauban, Commies. W. Eggink, Commies, (tevens reken- plichtig ambtenaar). N. J. Max, Klerk. Vierde Afdeeling. Dienstplicht. Inkwartiering. Nationaliteitsbewijzen. C P. G. Cassée, Referendaris, Chef. J. W. Ides, Adj.-Commies. W. van El, J. E. Hooijen, Adj.-Commies. H. F. van der Wateren, Klerk.

Adresboeken Haarlem | 1929 | | pagina 10