PROVINCIAAL BESTUUR. 7 Vijfde Afdeeling. Hooger-, Middelbaar-, en Lager Onderwijs. Provinciaal Jaarverslag. Notulen van de vergaderingen der Provinciale Staten. Verkiezingen. Provinciaal Personeel. -Pensioenen. Statistiek. Grondbelasting. Mr. Dr. F. S. Witteveen, Referendaris Chef. Mr. P. F. Westerling, Hoofdcommies. A. Bosma, Commies. Jacq. B. Pennings, Adj.-Commies. G. J. A. van Asch, Mej. A. G. G. van der Laan, Schrijfster W. Westmijze, Adj.-Commies. ALGEMEENE SECRETARIE. Expeditie en Copiewerk. -Beëedigingen. Buitenlandsche paspoorten. Registratie, Bibliotheek, Archief, Geldelijke aangelegenheden. W. Meijer, Hoofdcommies, Chef. A. Klok, Commies. G. van Dokkum, Adj.-Commies. D. G. Hazekamp, J. C. Kroon, Mej. A. H. Bergman, Adj.-Commies. K. Blauw, Klerk. W. C. Bakker, Mevr. N. Boeree—Bunneke, Steno typiste. Mej. M. H. A. v. Swaaningen, Typiste. J. Voetelink, W. Duyf, C. Eggink, J. E. Helder, H. de Vries, A. R. Hacquebard G. H. Boskamp, vaste schrijver. G. Groeneveld, Boden.. D. Peters, (tevens Concierge). G. de Jong. G. van Gaasbeek. S. Engel, Vaste knecht. H. A. Broekman, PROVINCIALE WATERSTAAT. Jhr. C. J. A. Reigersman, Hoofdingenieur-Directeur. C. Thomése, Hoofdingenieur. C. Krijn, C. Themése, Hoofdingenieur. J. A. de Priester, Ingenieur le klasse. K. van der Schroeff, F. C. P. W. Meijlink, Ingenieur. G. J. de Borst Jr., Mr. J. C. de Bruyn Ouboter, Hoofdcommies. J. Nieuwdorp Wz., Hoofdopzichter. P. de Regt, C. Knegjens, Techn. Ambtenaar. A. C. Bijl, J. Bos M. Hiemstra, H. W. J. den Engelse, Ópz.-Teekenaar le klasse. D. Swartsenburg, Opzichter-Teekenaar le klasse. D. van Putten, Opz. jTeekenaar. M. Hootsmans, H. J. Leendertse, J. 1. de Muynck, J. A. J. Vallentgoed, W. Minderhoud, T. A. A. den Hartog, Teekenaar. A. Engels, Chef de Bureau. R. de Vries, Adj. Commies. P. S. Nijdam, Klerk. E. T. de Boer, A. Hogeveen, Mej. M. C. J. Brauckmann, Steno typiste. Mej. S. M. de Wilde, typiste. K. C. van der Mije, te Wijk aan Zee en Duin, Duinopzichter. K. D. Schilstra, te Ouderkerk aan den Amstel, Technisch ambtenaar aan het Amstel-Drechtkanaal.

Adresboeken Haarlem | 1929 | | pagina 11