Centrale Meldingsa en Oproepdienst „Onge vallendienst" 14 GEMEENTE ZAKEN. BRANDWEER. Schel bij brand No. 15333 op! Staf. C. J. van den Broek, Commandant, Julianastraat 4. H. Daudeij, 2e Comm., Kleverparkweg 165. J. G. Martin, le Adjudant, Schagchel- straat 31. G. Spaan, 2e Adjudant en Secretaris, Zuider Buitenspaarne 142. Vrijwilligers Compagnie. Kapitein, J. F. van der Vaart. J. H. C. v. Ruyven, le Luitenant. H. C. Vernout, le Luitenant. B. J. van Liemt Jr., 2e Luitenant. P. N. van Boekhoven, 2e Luitenant. H. Daudeij J.Wzn., Serg.-Majoor. D. Franken, Sergeant. P. H. M. Middeldorp, P. B. Kerkhoff, G. Fortgens, Sergeant. H. J. D. Daudeij, Sergeant. Ladderbrigade. Waarn. Chef: B. Viëtti, Witte Heerenstraat 3. BEL BIJ BRAND ALLEEN No. 15333 OP! Dit is de beste wijze om in den kortst mogelijken tijd hulp van de Brandweer te verkrijgen. Het kan geschieden met ieder particulier telefoontoestel. Wie niet aangesloten is en geen toestel in de naaste omgeving weet, kan telefoneeren aan een der Politiebureaux of aan een der onderstaande adressen: Harmenjansweg, Kantoor Gemeente- Reiniging. Slachthuisstraat, Openbaar Slachthuis. Paviljoenslaan 1, Ged. Oude Gracht 96, H. J. D. Daudeij. Kleine Houtstraat 70, Bank v. Leening. Maerten van Heemskerkstraat 2, Sint Johannes de Deo. Hazepaterslaau 24, Diaconessenhuis. Schoterweg 73, Woning Opzichter Be graafplaats. Zijlvest 35, J. P. Stol. Alexanderstraat 16, L. A. Springer. Emmastraat 30, L. C. Dumont. Zijlweg 97, J. L. Roest. Zuider Buitenspaarne 142, G. Spaan. Santpoorterstraat 46, M. C. W. Visser. Schagchelstraat 31, Joh. G. Martin. Koninginneweg 1, L. C. Kersbergen. Staten Bolwerk 14, G. W. Ph. Daniels. Fabriciusstraat 19, N. C. van Soest. Kleverlaan 58rood, J. J. Kloos. Jan Steenstraat 111, D. Kruijf. Velserstraat 33, J. L. Brouwer. Schoterweg 6, H. J. Burgers. Kloppersingel 147, W. C. H. Warnier. Kruisweg 68a, J. A. M. Blansert. Hagestraat 34, H. W. Kooy. Donkere Spaarne 48, A. A. v. d. Weiden Voorzorgstraat 74, L. Modoo. Rustenburgerlaan 38, H. Boeree. Karei v. Manderstraat 30, J. van Daale. Van Oosten dé Bruijnstraat 168, N. v. Doncelaar. Schalkwijkerweg 65a, P. J. Kok. Hofdijkstraat 22, J. Verkes. Ged. Oude Gracht 131, Seinzaal. Julianastraat 4, C. J. v. d. Broek. Zocherstraat 79, L. Lam. Kleine Houtweg 12, Bakkerij Duisterhof Ramplaan 72, W. C. N. Voorn. Bovenstaande perceelen zijn kenbaar aan een half rood, half wit, schildvormig bord aan den voorgevel, waarop het woord „brandsein". Ook is de paal van de dichtbijzijnde lantaarn rood en wit geschilderd en voorzien van een rood toplicht, terwijl op een bord aan de paal is aangegeven in welk perceel zich een brandsein bevindt. Telefoonnummer: 14141 Het Bestuur bestaat uit Voorzitter: Directeur van den Geneeskundigen dienst. Vice Voorzitter: Dr. "W. E. Merens. SecretarisPenningmeesterDe Commissaris van Politie. LedenDr. C. L. W. Ruijs, Dr. R. C. Venema, A. J. Meijerink, C. Nel, W. Saeijs.

Adresboeken Haarlem | 1929 | | pagina 18