18 GEMEENTE ZAKEN. N. G. Schultheiss, Leeraar Stoomw., werktuigkunde, Sterkteleer. H. Felix, Leeraar kennis Werkt, en Sterkteleer. H. A. Oosterlee, Leeraar Natuurk. H. Eebes, Leeraar Burg. Bouwkunde en Materialenleer. M. L. Lindhout, Leeraar, Sterkteleer. H. M. v. d. Hart, Leeraar Ned. taal. Ir. L. W. P. Bianchi, Materialenleer. R. de Vries, Natuurkunde. A. Hartog, Wis- en Stoomwerktuig kunde. H. 't Hart, Scheepsbouwkunde. SCHOLEN. Christelijk Lyceum. (Emmakade). Rector: W. van Dorp. Rijkskweekschool voor Onderwijzers. (Leidsche vaart). Directeur: J. G. Nijk. Kweekschool voor Onderwijzeressen. (Hazepaterslaan). Directeur: H. W. Korenstra. „Da Costa" Kweekschool. (Nieuwe Gracht 98). Directeur: O. A. Houwen. Middelbare Technische School. (Meester Cornelisstraat). Directeur: Ir. G. Hofstede. Ambachtsschool. (Kleverparkweg). Directeur: A. L. Hengeveld. Avondteekenschool. (Kleverparkweg). Directeur: A. L. Hengeveld. Haarl. Huishoud- en Industrieschool. (Schneevoogtstraat) Directrice: Mej. D. van de Waal. St. Joseph Gezellen Teekenschool onder Best. der. St. Jos. Gez. Vereen. (Kamperstraat). Directeur: J. K. C. van Brussel. R. K. Industrie- en Huishoudschool. Onder Bestuur van den Haarlemschen Bond van R. K. Meisjespatronaten (Kleine Houtweg 14). Directrice: Mej. M. M. Veeger. Prot. Christelijke Nijverheidsschool, (Tempelierstraat 1). Directrice: Cursus voor Scheepsmachinisten. (Kleverparkweg 183). Directeur: A. L. Hengeveld. R.K. Handelsavondschool met 5.-j. c. Onder Bestuur van den Haarlemschen Bond van R. K. Jongenspatronaten. (Ged. Oude Gracht 120). Directeur: J. A. Luijten. LIJST vermeldende de adressen van alle scholen voor Voorbereidend Lager Onderwijs in de gemeente Haarlem (1 October 1927). Naam der school Waar gevestigd Hoofd der school A. Openbare Scholen. School voor Voorbereidend La ger Onderwijs No. 1 (in het v.m. Barbara-Gasthuis) Idem No. 2 Idem No. 3 Idem No. 4 B. Bijzondere Scholen. R. K. Bewaarschool Idem Idem Idem Idem Idem Idem Idem Idem Chr. Bewaarschool Idem Idem Idem Idem Fröbelschool Montessorischool Bewaarschool Part. Montessorischool Jansstraat 54 Smedestraat 33 Bakkerstraat 11 Saracenestraat Antoniestraat 26 Koningstraat 20 Jacobijnestraat 28 Heerensingel 75 Klarenbeekstraat 62 Kliene Houtweg 22 Velserstraat 15 Tugelastraat 5 Gen. de la Reijstr. Burgwal 69 L. Lakenstr. 16-18 Oranjestraat 83 Colensostraat 11 Baren dsestraat 24 Wilhelminastraat 18 Middenlaan 70 Stoofsteeg 6 v. d. Vinnestr. 27 Mej. A. Heiloo. Mej. B. Bogers. Mej. A. M. P. Ebeiing. Mej. M. C. Niesten. Mej. A. B. C. Raat. Mej. Th. J. v. d. Broek. Mej. M. T. Visser. Mej. W. P. E. Goemans. Mej. Joh. Bod. Mej. G. B. A. M. Blancke. Mej. J. A. Koot. Mej. M. P. M. Piets. Mej. H. A. A. Damave. Mej. J. W. Slagter. Mej. P. van Booren. Mej. Chr. Weus. Mej. J. F. van Leijden. Mej. A. Zijlstra. Mevr. M. Rodermond. Mej. M. C. van Santen. Mej. H. E. C. v. d. Werff.

Adresboeken Haarlem | 1929 | | pagina 22