J-
J-
J.
J.
J.
J.
20
GEMEENTE ZAKEN.
LIJST van de Bijzondere Lagere Scholen in de gemeente Haarlem
op 1 Januari 1928.
No.
Naam der school
Waar gevestigd
Hoofd der school
2.
3.
4.
5.
6.
7.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25,
26,
27,
Ccristelij ke School voor ge
woon en U. L. O.
Christelijke School
Christelijke School
Nassauschool
Groen van Prinstererschool
Dr. A. Kuijperschool
Noorderschool voor gewoon
en U. L. O.
Instituut „Oranje Nassau",
voor gewoon en U. L. O.
Haarlemsche Schoolvereen.
Ie Doopsgezinde School
2e Doopsgezinde School
R. K. Schoolvereeniging
R. K. Jongensschool voor
gewoon en U. L. O.
Idem „St. Canisius"
Idem „St. Jozef'
Idem „St. Bavo"
Idem „St. Antonius"
Idem „St. Franciscus Xave-
rius"
Idem „St. Lambertus"
Idem „St. Petrus Canisius"
R. K. Meisjesschool „Maria-
school A" voor gewoon en
M. U. L. O.
Idem „Mariaschool B"
Idem „St. Bavo"
Idem „St. Jozef"
Idem „St. Veronica"
Idem „St. Theresia" voor
gewoon en M. U. L. O.
R. K. Meisjesschool
Koningstraat 20
Jacobijnestraat 28
Klarenbeekstr. 62
Heerensingel 75
Anthoniestraat 28
Dreef 20
F.
van Woerden.
Antoniestraat 12a
P.
J. Jongejan.
Bakenessergracht
H.
Bijkerk.
Leidsche straat ,59
G.
J. Wassenaar.
Jansstraat 83
G.
H. Wamelink.
Rozenhagenstr. 15
G.
J. Kappers.
Velserstraat 55
K.
Roosjen.
Nassauplein 2
H. v. Leijden.
Florapark 14
A.
G. C. Meijer.
Gr. Heiligland 10
A.
C. Hendriks.
Ripperdastraat 13a
Koopmans.
Cruquiusstraat 2
H.
A. Reith.
Ged. O. Gracht 120
H. Luijten.
Linschotenstr. 23
A.
Aukes.
Nieuwe Gracht 16
W
J. Speller.
Westergracht 1
N.
Kraakman.
Zijlsingel 2
H.
L. Scheepers.
Nagtzaamstraat 54
H. Steenmans.
Amsterd. straat 61
G. Timmermans.
Timorstraat 17
Suiker.
KL Houtweg 22
Timorstraat Obis-
straat
Gen. de la Reij-
straat 6
Idem 8
Tugelastraat 5
Kerklaan 49
Hertzogstraat 1
Frederikspark 8
Witte Heerenstraat
15
Mej. M. T. Steegh.
Mej. L. M. Biezenaar.
Mej. A. A. M. Wijdeveld.
Mej. E. M. v. Nierop.
Mej. E. Slaman.
Mej. J. M. L. v. Ogtrop.
Mej. W. v. d. Singel.
Mej. E. J. J. v. Wessern.
Mej. H. A. A. Damave.
Mej. M. E. M. Piets.
P. Commandeur.
E. de Groot.
A. Jager.
B. Schaap.
28. St. Lucia-school voor ge
woon en U. L. O.
29. St. Elisabeth's school
30. St. Franciscus school
31. St. Bavo-school
32. W. de Zwijgerschool
33. Montessorischool
34. R. K. School voor B. L. O.
Tijdelijk Middenweg 41a.
Vervolgcursus No. 1.
(Gevestigd in schoolgebouw Tempeliersstraat).
R. M. van der Hart, Hoofd.
Vervolgcursus No. 2.
(Gevestigd in Schoolgebouw aan de Pakrlaan).
R. Haverschmidt, Hoofd.
Vervolgcursus No. 3.
(Gev. in de School No. 1 voor Buitengewoon L. O. aan de Ged. Oude Gracht).
E. P. Schuijt, Hoofd.
Vervolgcursus No. 4.
Gevestigd in Schoolgebouw aan de Nassaulaan).
F. A. van Riet, Hoofd.