GEMEENTE ZAKEN. 21 R. K. Vervolgcursus, Nieuwe Gracht 16. J. F. C. v. d. Sluis, Hoofd. R. K. Vervolgcursus, KI. Houtweg 22. Mej. C. C. C. Stavenuiter, Hoofd. R. K. Vervolgcursus, Klarenbeékstraat 62. Mej. A. A. M. Wijdeveld, Hoofd. R. K. Vervolgcursus, Gen. de la Reijstraat 6. Mej. E. J. J. van Wessem, Hoofd. Cursus voor Buitengewone Gymnastiek. Mw. J. C. Op 't EijndeStolp. Cursus voor Spraakgebrekkigen. Mej. M. J. V. H. de Kruijff. STADS BIBLIOTHEEK EN LEESZAAL (Prinsenhof). Toegang kosteloos, geopend op werkdagen 10—5 en 7—10 ('s Maandags 1—5 en 710) Zondagen 25 (winterhalfjaar ook 's avonds 710). Drs. J. D. Rutgers v. d. Loeff, Direct. Mej. J. A. Veltman, Klerk. F. H. Benraadt, Commies. W. S. Meyers, Klerk. Mej. A. E. Robbers, Klerk. H. Bres, Adj.-Klerk. Mej. G. Ratelband. A. Bruggemans, Bewaarder. W. G. Djemer, Klerk. CHRISTELIJK LYCEUM TE HAARLEM. (Emmakade 43). Bestuur: D. Crommelin, Aerdenhout, Voorzitter. Dr. A. J. Honig, Vice-Voorzitter. D. A. C. van den Hoorn, Secretaris. M. Petrie, Penningmeester. Rector: Ir. W. van Dorp. Dr. A. Slob, Hoofddorp. S. de Clercq, Aerdenhout. Ds. L. J. van Leeuwen. Leeraren: Ir. W. van Dorp, in Godsdienstleer en Wiskunde. Ir. P. C. van Steenwijk, Onder-Direct, der afd. H. B. S., in Schei- en Na tuurkunde. G. C. Jongh Visscher, in Hand- en Lijnteekenen en Kunstgeschiedenis. J. W. van Melle, in Fransch. A. Thijs, in Duitsch. Mej. A. P. van Rijn, in nuttige en fraaie handwerken voor meisjes. Mej. J. S. J. Klap, in Engelsch. H. J. Dirksen, in Wis- en Natuurkunde. D. C. van Alewijk, in Lichaamsoefen. Drs. Gs. W. van Apeldoorn Jr., in Na- tuurijlke Historie. J. Santing, in Wiskunde. Dr. F. J. D. Theyse, in Staatsinrichting P. van Gijn, in Handelswetenschappen. Drs. B. B. van den Hoorn Jr., in Latijn Grieksch en Oude Geschiedenis, en Grieksch. G. Westerink, in Staathuishoudkunde. Drs. J. C. Brussaard, in Godsdienstleer en Hebreeuwsch. K. v. Haeringen, in Latijn, Grieksch en Oude Geschiedenis. Mej. J. R. Morard, in Fransch. Mej. Dra. N. "H. Giesen, in Neder- Iandsch en Geschiedenis. Dr. F. W. Nijhoff, in Wiskunde, Me chanica, Natuurkunde en Kosmo grafie. Mej. Dra. H. A. C. Spoelstra, in Ned. A. J. Rijkhoek, in Aardrijkskunde en Geschiedenis. Mej. Dra. D'. A. P. Verstege, in Latijn en Grieksch. KENNEMER LYCEUM BLOEMENDAAL. Bestuur. Ir. E. J. Langelaar, Voorzitter, „De Wachter", Amersfoort. Mr. D. A. Kool, Secretaris, Koepel laan 4, Bloemendaal, Tel. 22397. L. L. Bierens de Haan, Penning meester, Lage Duin- en Daalsche weg 35, Bloemendaal. Mevr. C. Cohen TervaertKoch, Adriaan Stoopplein 27, Overveen. Mevr. A. M. Nienhuijs-Versteegh, Hooge Duin- en Daalscheweg' 33, Bloemendaal. Mevr. M. E. J. de WijsRobinson, Potgieterweg 9, Bloemendaal. G. J. Roosegaarde Bisschop, Terhoff- stedeweg 9b, Overveen. Ir. W. A. E. van Geuns, Zomerluststr. 6, Haarlem.

Adresboeken Haarlem | 1929 | | pagina 25