22 GEMEENTE ZAKEN, Curatorium. Dr. J. D. Bierens de Haan, Voorzitter, Slingerweg 2, Aerdenhout. Mevr. Dr. J. v. d. Bergh van Eysmga- Elias. H. G. Cannegieter, Secretaris, Klever parkweg 222, Haarlem, Tel. 13481. Prof. R. Casimir, Wassenaarschekade 28, Den Haag. Prof. Dr. F. Muller J.W.zn., Fruin- straat 9, Leiden. Ir. H. A. J. de Bijll Nachenius, Frede- rikspark 6, Haarlem. Prof. Dr. A. F. Holleman, Parkweg 7, Bloemendaal. Ir. W. L. C. Brunings, Duinwijckweg 14, Bloemendaal. F. A. v. d. Breggen, N. Gracht 60, Haarlem. Prof. Dr. L. P. de Cosquino de Bussy, Baarn. Leeraren. Dr. A. de Vletter, Rector, Leeraar in de Geschiedenis, Kleverlaan 47, Bloemendaal. T. 22400. Dr. W. H. C. v. Esveld, Plaatsverv. Rector, Conrector der afd. Gymna sium, Leeraar in de Klassieke Talen, Kleverlaan 53, Bl.daal. T. 22429. Mej. Dra. S. A. Baelde, Leerares in de Ned. Taal en Letterkunde, Klever laan 232, Haarlem. Dr. G. J. Buitenhof, Leeraar in de Ge schiedenis, Oranje Nassaulaan 138, Overveen. L. Cohen, Leeraar i. d. Aardrijkskunde, Vondellaan 32, Aerdenhout. T. 26277 Mevr. A. GerzonCaffé, Leerares i. d. Eng. Taal en Letterk., Busken Huet- laan 10, Bloemendaal. T. 2242T Drs. K. H. ten Haaf, Leeraar i. d. D. Taal en Letterk., Aelbertsbergstraat 90, Haarlem. Drs. W. Haanstra, leeraar in de Ned. Taal en Lett., Zijlweg 130, Haarlem. H. H. Holthuis, Leeraar i. d. Wiskunde en de Handelswetenschappen, Ju- lianalaan 101, Overveen. Dr. M. J. Huizinga, Leeraar in de Na tuurkunde en de Mechanica, Klever parkstraat 19, Haarlem. A. Jackson, Leeraar in de Fr. Taal en Letterk., Van der Vinnestraat 20, Haarlem. Mevr. M. v. d. KlashqrstVerbeek, Leerares in de Lich. oef., Zandvoor- terweg 49, Aerdenhout. G. van der Laan, Leeraar in de Fr. Taal en Letterkunde, Wilsonplein 9, Haarlem. Th. J. H. van 't Lam, Leeraar in Lich. Oefening en Spel, Oranje Nassau- Drs. E. van Meir, Leeraar in Eng. en Geschiedenis, Or. Nassaulaan 150. Mej. Dra. N. Meyer, leerares i. d. Ned. Taal en Letterk., Kleverparkweg 222, Haarlem. P. de Nobel, Leeraar in Zang, Pieter Kiesstraat 74, Haarlem. Drs. H. B. S. Nolthenius, Leeraar in de Klassieke Talen, Platanenlaan 79, Bloemendaal. Drs. H. M. J. Oldewelt, Leeraar in de Klass. Talen, Ipenrodestr. 3, Haarlem A. F. Pieck, Leeraar in Teekenen, Em~ malaan 8, Haarlem. Postadres Over veen. Ir. J. Quaadgras, Leeraar in de Wisk. en de Natuurk., Kleverlaan 227, Haarlem. L. D. J. Reeser, leeraar in d. Aardr. en Gesch., Corn. Houtmanstraat 2, Den Haag. Drs. L. S. Römelingh, Leeraar in de Handelswetenschappen en Staats wetenschappen, Platanenlaan 19, Bloemendaal. Dr. Jac. P. Thijsse, Leeraar in de Nat. Historie, Parallelweg 4, Bloemendaal. T. 22022. Dr. G. J. Tiessens, Leeraar in de Schei kunde, Wilhelminalaan 9, Haarlem. Postadres Overveen. Dr. L. A. Tromp, Leeraar i. d. Wisk., Zijlweg 83, Haarlem. H. Tuin, leeraar i. d. Handenarbeid, Voormeulenweg 9, Bussum. S. Ph. de Vries, Leeraar in de He- breeuwsche Taal en Letterk., Bake- nessergracht 46, Haarlem. Mej. A. IJzerdraat, Leerares in Han denarbeid, Duvenvoordestr. 4, Haar lem. laan 154, Overveen Mej. Mr. E. Hijmans, Secretaresse en Administratrice, Kleverparkweg 208, L. Neuteboom, Amanuensis, Seringestraat 5, Leiden. P. Pooters, Concierge, Prins Mauritslaan 125, Overveen. NUTSKWEEKSCHOOL VOOR ONDERWIJZERESSEN. (Hazepaterslaan 34). H. W. Korenstra, Directeur, in Ned. Taal, Letterkunde en Schrijven. Leeraressen: J. W. Ledeboer, in Geschiedenis en F. Polak, in Nederl. taal, Lezen en Aardrijkskunde. Hoogduitsch. W. J. L. Berkhout, in de Fransche en Mevr. H. C. Dingemans—Numans, in Engelsche taal. j Teekenen. I A. P. van Rijn, in Handwerken.

Adresboeken Haarlem | 1929 | | pagina 26