GEMEENTE ZAKEN. 25 H. Felix, Leeraar Werktuigbouwkunde, Hedastraat 8, Haarlem. Ir. G. Friedhoff, B.-I., Leeraar Bouw kunde, Kleverparkweg 105, Haarlem. Ir. G. van Dijk, C.-I., Leeraar Wis kunde, Mechanica en Waterbouw kunde, Medastraat 18, Haarlem. P. van Gijn, Leeraar Boekhouden, Sterreboschlaan 14, Bloemendaal. Ir. J. H. v. d. Have, S.-I., Leeraar Na tuurkunde, Scheikunde, Metallurgie, Molijnstraat 13, Haarlem. Ir. G. Hofstede Koopman, W.-I., Leeraar Werkt, en Mech. Techn., Kleverlaan 173, Haarlem. P. Kieft, Leeraar Duitsch, Merkman straat 18, Haarlem. Ir. Th. W. Körber, S.-I., Leeraar Scheepsbouwk., Rozenhagestraat 10, Haarlem. Ir. G. L. Ludolph, E.-I., Leeraar Wisk., Mech., Beg. Electrot., Kleverlaan 150, Haarlem. Ir. H. J. Meewis, W.-L, Leeraar Werk- tuigbouwk., Kleverlaan 120, Haarl. Ir. A. D. Mesritz, E.-L, Leeraar Electro- techniek, Engelszstraat 7, Haarlem. Ir. J. A. Postema, C.-I., Leeraar Weg en Waterbouwkunde, Engelszstraat 13, Haarlem. Ir. A. P. Potma, C.-I., Leeraar Wisk., Mech., Beg. Waterbouwk., Marnix- straat 4, Haarlem. Ir. B. D. Schild, E.-I., Leeraar Werk- tuigbouwk. en Electrotechn., Molijn straat 3, Haarlem. J. C. Slagter, Leeraar Bouwkunde, Verspronckweg 56, Haarlem. Ir. H. J. Struyk, C.-I., Leeraar Water bouwkunde, Kleverparkweg 78zwart, Haarlem. Mr. F. Vorstman, Leeraar Staatsin richting, Staathuishoudk. en Soc. Wetgeving, Emmalaan 16, Over- veen. Ir. J. E. de Vries, W.-L, Leeraar Werk- tuigbouwk., Kleverlaan 113, Haarlem D. J. A. Westerveld, Leeraar Duitsch, Buitenrustlaan 25, Haarlem. P. Volbeda, Boekhouder, Molijnstraat 1, Haarlem. Mej. J. M. van Laar, Klerk, Schoter singel 159, Haarlem. A. W. Wesselius, Assistent, Midden weg 51, Haarlem-N. J. C. Deelder, Houtbewerking, Stuver- straat 2, Haarlem. A. Rauwerda, Houtbewerking, Dr. Leydsstraat 86, Haarlem-N. J. Stulp, Machinist, Cederstraat 22, Haarlem-N. P. J. Amelung, Amanuensis-Machine drijver, Padangstraat 15, Haar lem-N. J. G. H. Busschers, Amanuensis, Spi onkopstraat 59, Haarlem-N. G. Londo, Leerling-amanuensis, Spion kopstraat 40, Haarlem-N. W. H. Eken, Leerling-amanuensis, Oranjestraat 114, Haarlem. J. Woudstra, Concierge, Brakenburgh- straat 4, Haarlem. H. Beekman, Hulpconcierge, Kenne- merstraat 17zwart, Haarlem. AVONDVAKTEEKENSCHOOL. A. L. Hengeveld, Directeur. Zij staat onder het bestuur van de „Vereeniging voor Nijverheidsonderwijs te Haarlem". De cursus loopt van 1 October tot 1 April. Het schoolgeld bedraagt 5.per winter-halfjaar; 2.50 voor minver mogenden en kosteloos voor onvermogenden. Het aantal leerlingen is ongeveer 300. Onderwijzend personeel: C. B. v. Vliet, L. Zwikker, J. C. Deelder, D. Oosterveld, H. Eebes, L. J. M. v. d. Meijs, H. Steenborg, J. Ackermann, H. van Huizen, Vakteek. aan schilders timmerl. smeden. D. J. v. Hensbergen, Vakteek. a. smeden P. G. Spierenberg, Vakteek. a. smeden D. J. Blad, Vakteek. aan smeden. S. de Groot, meubelm. A. v. Weeren, B. Meiring, electr. N. J. Oores, S. de Jong, schilders. Jac. Smit, Concierge. LAGER ONDERWIJS. Bureau Wagenweg 4. Telefoon 13366. G. W. Weustink, Inspecteur van het Lager Onderwijs in de Inspectie Haarlem, De Inspectie Haarlem omvat: Bennebroek, Bloemendaal, Haarlem, Haarlem- merliede c.a., Haarlemmermeer, Heemstede, Schoten, Spaarndam, Zandvoort.

Adresboeken Haarlem | 1929 | | pagina 29